Wpis z mikrobloga

@jmuhha: nie radzę. XD Kilka lat temu odpaliłem, bo też nostalgia mocno, i ta gra zestarzała się tragicznie, jeśli chodzi o model jazdy. Jeśli gracz spodziewa się czegokolwiek choć minimalnie realistycznego (bo wie, jak się powinien zachowywać samochód i stara się pod to dostosować), to będzie to bardzo bolesne przeżycie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: RK generalnie miał dziwną tendencję do bycia obwoływanym cheaterem, gdziekolwiek się nie pojawił, chociaż malutka ilość tras w RBR powodowała, że z czasem zrobiło się z tego trochę arcade na pamięć i Kubica wcale nie był jakimś niepokonanym wymiataczem na tle piwniczaków, które znały każdy pixel każdego odcinka.

A forum o Colinie, które potem zmieniło się w forum o RBR, gdzie zgodnie z pastą @Atreyu faktycznie wszyscy się
  • Odpowiedz
@jmuhha: nostalgia T_T ten obrazek przypomina kumpla-sąsiada, który jako jedyny na wiosce miał wtedy PS1, jego salon w którym była konsola był dla mnie 8-latka jak mityczna świątynia, czasy beztroskiego dzieciństwa, to było, to nie wróci, kumpel też stracony nie ma go 16 lat
  • Odpowiedz
Trzeba zaznaczyć, że w owym czasie Kubica w świecie motoryzacyjnym był już znany, jednak tylko w bardzo wąskim gronie.


@Atreyu: zawsze bawi xD też jestem znany w bardzo wąskim gronie
  • Odpowiedz