Wpis z mikrobloga

gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kulesza zwraca się do obywateli per "typie", kompletny brak kultury i pokaz chamstwa.
typowy przykład małego człowieczka o wybujałym ego, któremu woda sodowa uderzyła do głowy po tym jak otrzymał odrobinę władzy.
ha tfu ciebie @div037 mam nadzieję, "typie", że "typy" pokażą ci przy następnych wyborach co myślą o takich prostakach jak ty :)
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
LubiePieski - gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kules...

źródło: comment_1639828341V5Gpg8kwsdMt2diJprPuaJ.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no przepraszam i wybacz mi że oczekuję że poseł nie będzie mną gardził i będzie okazywał podstawy dobrego wychowania nawet w głupim internecie wobec osób które go utrzymują XD


@LubiePieski: Też nie przesadzaj. Gość nie musi czapkować osobom, które są mu jawnie nieprzychylne. Typie też nie jest jakimś wielce urągającym czy obraźliwym słowem, a lepsze to niż fałszywe podlizywanie się wszystkim wokół. Cóż mi po pośle, który będzie lukrował skoro
  • Odpowiedz
@Kuciniak: @Zendemion: w prywatnej firmie to jeszcze, ale mowa jest o urzędzie publicznym, człowiek który nas reprezentuje odzywa się do obywatela w sposób pogardliwy.
wyobraź sobie że wchodzisz do urzędu miasta i pani w okienku mówi do ciebie "typie, ustaw się w kolejce".

to są takie podstawowe rzeczy które powinny być standardem, ale jak widać niektórym coś takiego odpowiada.
  • Odpowiedz
@LubiePieski No moim zdaniem też przesadzasz, bo gościu napisał "typie" i to wg Ciebie nie jest okej.
A sama obrażasz dość mocno i argumentujesz tym, że jesteś anonimową mirabelka i piszesz do anonimowych Mirków, co Twoim zdaniem daje Ci prawo do obrażania. Powiem Ci, że mimo szczerej niechęci do Konfederacji, to uważam że to Twoje zachowanie sieje większy ferment w Internecie, niż tego Kuleszy.
  • Odpowiedz
@Trollunio: @Trelik: @ediz4: @Dzieban: @HumbugPL:
o, witam kolejnych niezbyt bystrych użytkowników wykopu,
a teraz pomyślcie, wiem że to trudne, kto jest posłem na sejm, ja czy pan jakub kulesza? kto jest utrzymany przez obywateli, kto reprezentuje obywateli w parlamencie, kogo obowiązuje kodeks etyki poselskiej?

no ja wiem że u was ciężko z myśleniem, wiem podpowiem wam – to jakub kulesza jest tutaj
LubiePieski - @Trollunio: @Trelik: @ediz4: @Dzieban: @HumbugPL: 
o, witam kolejnych ...

źródło: comment_16398484312FbyU0rxbTstUCvxLl1sVl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
został zawołany do wpisu w którym nazywany jest pajacem, ale 'typ' to przegięcie?


@Zendemion: on jest posłem, wykopki nie. Oczywiście można iść śladem obecnie rządzących i ich przystawek i uważać, ze debata publiczna powinna iść w stronę kłótni patusów. A potem płakać, ze nikt Polaków nie traktuje poważnie.
  • Odpowiedz
@LubiePieski fragment Netykiety: "Netykieta zakłada, że wszyscy użytkownicy internetu traktują się z szacunkiem, jak członków jednej społeczności."
Z tego wynika, że Ty też powinnaś szanować innych ;-)
Druga rzecz - ja absolutnie nigdzie nie, napisałem, że Kulesza nie zrobił źle. Oczywiście że zrobił.
Tak samo jak moim zdaniem Ty zachowujesz się źle. Różnica jest taka, że do jego nicku można przypisać nazwisko. Do Twojego nie.
  • Odpowiedz
@Trollunio:

skończ się ośmieszać, netykieta to jest umowny zbiór zasad w internecie, nie masz obowiązku go przestrzegać, jak go złamiesz to nie banuje cię z internetu bill gates.
przestrzeganie etyki poselskiej to jeden z obowiązków posła, jeśli ją łamie sprawa jest kierowana do komisji etyki poselskiej.
i piszę po raz ostatni, porównujesz posła na sejm, osobę reprezentującą naród, to randoma w internecie, ogarnij
  • Odpowiedz
@LubiePieski Ok, skończę. Naprawdę nie lubię rozmawiać z kimś, kto ciśnie mi od pierwszych słów komentarza. Myśl o mnie co chcesz, o Kuleszy co chcesz, a ja będę myślał o Tobie co chcę :-)
  • Odpowiedz