Wpis z mikrobloga

@Nupharizar kupiłam juz jakieś za ok. 200, ale wyczytałam opinie, że ludzie strasznie się ślizgają w nich,więc muszę je zwrócić. Chcę przeżyć wycieczkę!
@Nupharizar a jeśli mówisz, że wystarczą takie za 60 to mógłbyś podać przykład jakie? Wszystkie tanie mają tragiczne opinie, a chciałabym mieć już buty na parę lat
@alxnr: Campusa raczej bym olał Grisport ... miałem jeden model, porządnie uszyty jak za te ceny które mają ale u mnie miały feler w membranie - jeden przeciekał od spodu, kasę zwrócili. Niemniej za mniej niż 300 to byłem wręcz zdziwiony, że można mieć tak fajną podeszwę.
WOlfskin dla mnie robi za wąskie modele, to taki treking miejski jak musisz po schodach w galerii pochodzić.
@Nupharizar: Decathlon przestał robić fajne
@chilon czyli z dwojga złego celować w Grisport? Może znasz jakąś sensowną markę, model do plus minus 300

@Hubsky_ na zimę, do chodzenia po zaśnieżonych górach, ale jak pisałam wyżej - mam poziom podstawowy, astmatyczną zadyszkę po wejściu na połoninę wetlińską, toleruję maks 7 godzin CAŁEJ wycieczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@alxnr: To jest loteria, kujesz to co dobrze leży na nodze i sprawdzasz ewentualnie opinie. Wiem, że z Jacka ludzie są zadowoleni, jeśli masz wąską stopę to pewnie też będziesz. Jeszcze z wmiare tanich jest regatta. A w 7h wycieczki to się robi 30+km trasy ( ͡º ͜ʖ͡º)