Wpis z mikrobloga

Przypomniałem sobie jedną historię która skręca mnie z nerwów jak sobie o niej przypominam.

W 2 lub 3 klasie podstawówki (pod koniec lat 90) poszliśmy w zimie na dwór, a nauczycielka rozpisała zawody o to kto zbuduje najładniejszy zamek ze śniegu – chłopaki czy dziewczyny. My jak to chłopaki zabraliśmy się z werwą do działania i nawet jak na swój wiek potrafiliśmy ładnie współpracować. Zbudowaliśmy super zamek, z wieżami, bramami, mostami i nawet nalepiliśmy śnieżek żeby się rzucać.

Dziewczynom zamek kompletnie nie wyszedł, był nawet nie tyle co brzydki co po prostu nie umiały lepić w śniegu i nie miały zmysłu przestrzennego.

Wiecie jak zakończył się konkurs? Oglądaliśmy swoje zamki, dziewczyny były zazdrosne i dwie z nich kopniakami zniszczyły nasz zamek a na koniec nauczycielka ogłosiła, że najładniejszy wykonały… no sami się domyślacie. Jeszcze zebraliśmy ochrzan, że głośno śmieliśmy wyrazić swoje zdanie i protestować przeciwko takiemu wyborowi. One dostały po 6 my po 5.

#logikarozowychpaskow #szkola
  • 231
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

do tej pory się nie nauczyliście co pedagodzy chcieli wam przekazać i nawet po wielu latach macie zadrę ze „przegraliście z małymi dziewczynkami” właśnie dla tego będziecie przegrywami do końca życia. Nawet mi was nie żal. Wasze miejsce jest dokładnie tam gdzie jesteście.

eeee a ty skad wiesz gdzie teraz jestem i gdzie widzisz w mojej histori jakas lekcje poza taka by uważać na baby?
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: Jedyne co pamiętam, to mieliśmy w LO taką typiarę, której szczytem była 3-ka z matmy w klasie mat-fiz. I zawsze, kiedy był termin sprawdzianu, to ona była pierwsza do przełożenia, bo nie miała czasu się uczyć. No i kiedyś wypaliłem na forum klasowym, przy matematyczce, że co za różnica, jak ona i tak dostanie pałę i będzie pisać poprawkę.

No i dostałem #!$%@?, że jak tak można....
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: To jeszcze ja dodam coś
Ostatnia glasa gimbazy, WF. Przez cały rok robiliśmy różne ćwiczenia i zaliczaliśmy je jakimś wynikiem. Na koniec przychodzi wuefisa i mówi kto jaką ma średnią z ćwiczeń i na jaką ocenę zasłużył.
NIe byłem jakimś wybitnym sportowcem więc 4 na koniec roku była dla mnie uczciwą oceną.
Ale #!$%@?łem się gdy gdy przyszło do oceny mirabelki która przez 90% roku miała zwolnienie z wf. Tak
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Beka bo kilka razy miałem podobnie tylko ja zawsze byłem takim matim/seba co to miał zle zachowanie xD i u mnie zawsze po takich akcjach byli wzywani rodzice bo jak mogłem śmieć się odzywać ze mi się należy coś co było ustalone wcześniej xD w liceum raz musiałem przez to nawet szkole zmienić ehhh zawsze pod górkę
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

takich jak ty gnębili aż do łez

i ty masz czelnosc pisac o przekazywaniu wiedzy przez pedagoga?

a i za powodzenia podziekuje, patrzac na to co tam nagrywasz w chinach idzie mi duzo lepiej od ciebie
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: 2 klasa podbazy, ktoś wrzucił rolkę papieru do kibla(kibel wspólny łączony z klasą xD). Wodę wywaliło, że pół łazienki zalane. Nauczycielka, typowy gestapowiec bez męża, oczywiście z mordą do chłopaków żeby się przyznać który to zrobił xD, straszenie rodzicami itd. My zonk bo cały czas trzymaliśmy się razem i nikt nie kojarzył żebyśmy robili jakiś sabotaż w szalecie xD. Po skończeniu darcia #!$%@? przez gestapowca nagle wstała Klaudynka i przyznała
  • Odpowiedz
@czupek: w sensie ja byłem nauczycielem i takich gnojkow co się wyżywają w klasie na słabszych od siebie to doprowadzałem do płaczu a potem wzywałem ich rodziców i zawyczaj się kończyło ze po moim streszczeniu wyczynów klasowego cwaniaka młody dostawał od ojca plaskacza a potem mnie przepraszał
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: Już od dawna pod żadnym wpisem nie czytałem z takim zaciekawieniem komentarzy i historii tutaj opisanych. K#rwa to jest po prostu smutne. Babie się należy bo jest babą, a Ty masz wypruwać sobie żyły żeby mieć to samo, co one mają często za darmo. #!$%@?, bezsilność, smutek...aaa szkoda gadać, tylko pies kocha szczerze.
  • Odpowiedz
@Tank1991: > idzie mi duzo lepiej od ciebie

@Tank1991: i dlatego hejtujesz małe dziewczynki na portalu dla przegrywów. Musisz być człowiekiem sukcesu… tzn mógłbyś gdyby tylko nie te małe dziewczynki z podstawówki

Hahahahahahhahahaha Jprdle takich kreatur jak tutaj to ciężko szukać. Gdyby nie wykop to nie miałbym świadomości ze tacy ludzie istnieją
  • Odpowiedz