Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
normalni ludzie sie zaszczepili i mają wyjebe. Antyszczepy mogą sobie najwyżej p---------ć w internecie i nagrywać głupie filmiki

@xionze:

Normalności nie definiuje się statusem szczepienia. Just sayin.
  • Odpowiedz
w sumie dobrze bo


@Ko_Otu: Nie pisałem, że do dobrze, to katastrofa, ale uczymy się na błędach, wybuch w Czarnobylu to też błąd -ale wyciągamy wnioski i o samym wyciąganiu wniosków piszę, bo to jest właśnie dobre zjawisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Straciłem przez covida przyjaciela, znajomy moich rodziców stracił żone. Naogladalem sie juz cierpienia, jak widze takie wysrywy jak "grypa 2.0" czy inne antyszczepionkowe gówna to otwiera mi się nóż w kieszeni bo na takich nic innego nie pomoże

@retmix:

Nie straciłem przez covida przyjaciela, znajomy moich rodziców nie stracił zony. Naogladalem się już cierpienia w innych schorzeniach, jak widzę takie wysrywy jak "zaszczep się bo jak się nie zaszczepisz to
  • Odpowiedz
  • 1
@Rustex2 ale tutaj masz już pewność że preparat mrna który pierwszy raz stosowany byl na ludziach w roku 2020 jest w 100% bezpieczny. Przecież to robienie k---y z logiki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
konieczność posiadania prawa jazdy to bardzo poważna segregacja i naruszenie wolności.

@Tymajster:

Nie trzeba mieć prawa jazdy by poruszać się pojazdami po drogach publicznych (osoby urodzone do bodajże 1997 roku). Zawsze też masz alternatywę w postaci komunikacji miejskiej, taxi.

Wprowadzając "prawo jazdy" na szczepienie pozbawia się ludzi nie mających i nie chcących tego "prawa
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: głównym problemem jaki powstaje to jest fakt że ludzie którzy już się zaszczepili czują się zbyt głupio żeby przyznać że szczepionki i obostrzenia to farsa. już teraz są zbyt głęboko w gównie żeby nagle odpowiedzieć się po drugiej stronie. ludzie kochają bronić swojego małego świata w którym jego prawdy są najprawdziwsze a każdy inny się myli. jednostki słabe które nie potrafią myśleć krytycznie i podążają za tą jedną owcą
  • Odpowiedz
  • 1
@jerry_owies ja to widzę zupełnie odwrotnie. To właśnie foliarze bronią swojego małego świata i wolą "myśleć" krytycznie zamoast zaufać badaniom i ludziom, którzy znają się na tym co robią. Szczepienia ogólnie istnieją juz ponad 200 lat a teraz znalazło się kilku "mondrych" w internecie i próbują podważyć lata badań i doświadczeń lekarzy. Ale tak, to mi jest głupio, że swoje zdrowie wolę postawić na faworyta.
  • Odpowiedz
braku odpowiedzialności


@mega-ubogi-czlowiek: Jakiego braku odpowiedzialności? Dalej wierzycie w mit, że producenci szczepionek są zwolnieni z odpowiedzialności?

To wyjaśniam: komisja europejska zgodziła się przejąć na siebie część odpowiedzialności za skutki wprowadzenia preparatów do obrotu bo uznano, że tego wymaga interes społeczny. Reasekuracja. Dla szaraka nic to nie zmienia, w razie czego zawsze skarżysz podmiot odpowiedzialny z ulotki.
piker - > braku odpowiedzialności

@mega-ubogi-czlowiek: Jakiego braku odpowiedzial...

źródło: comment_16397392561s7L0nySagLtsdCZ68sDmZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AndyMendy: nie ma problemu, jak mnie zarazisz plac mi odszkodowanie(nie wazne ze jests szczepiony, niby dlaczego maja byc jakes wyjatki) wiesz ze place za siebie skaldkami i to nie malymi na nfz? Jakas chora narracje przyjeliscie jako argument z tym placeniem za siebie. Zwroc za skaldki bede sie leczyl sam
  • Odpowiedz