Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Pisalam juz tutaj kilka miesięcy temu na temat mojego problemu. 23 maja 2018 zazylam mix roznych substancji psychoaktywnych min feta mdma alko ziolo po którym od tamtego czasu odczuwam osłabienie praweej strony ciała. Czulam się tal jakby ktoś wziął żelazko i prasowal moje plecy. Bol nerwow był niesamowity. Potem psychiatryk leczenie psychiatryczne ect. Postanowiłam cos z ttm zrobić i poszlam do pani neurolog ktora zleciła rezonans magnetyczny. Badanie wykazl ze jest czysto i ze to nerwica na bank. Przepisała jakies leki typu Triticco ale nie pomagały. Później miałam przerwę z lekarzami pandemia itp, ale ostatnio po wypiciu alkoholu mam wrażenie jakbym miala powykrecana prawą dłoń i palce. Bardzo rzadko pije i zaluje ze sie dałam namówić. Robiłam badanie eeg, które znajduje nieprawidłowości w oun, ale wyszło w normie.Poszlam do neurologa z nadzieja, zapłaciłam 180 zl wizyta trwała z 5 szybko zbadał i stwierdził ze to nerwica ale znów zlecił rezonans magnetyczny.mam wrażenie że mnie trochę olał. Powiedział żeby zrezygnować z benzodiazepin, bo to bledne koło. Może i rację ma ale bez tego nie jestem w stanie ścisnąć pięści.czuje taka sztywność jak. Pp udarze.Biore pregabaline ketipinor Estazolam juz 3 msc i brqkk poprawy. Mam wrażenie że jest tylko gorzej i myślę o zrobieniu magika.. Czy to naprawdę tylko i az nerwica może wywoływać aż takie objawy? Trace nad soba kontrolę, coraz częściej mam Czarne myśli, im więcej wychodze do ludzi tym gorzej, mówią że jestem sztywna bo nie pije a nie wiedzą jaki koszmar przeżywam
#depresja #narkotykiniezawszespoko #narkotyki #nerwica #psychiatria #benzodiazepiny #neurologia #mozg
  • 13
@Vermeerrr: jasne, że nerwica może wywołać takie objawy. Mojej terapeutce kiedyś trafiła się pacjentka, która straciła wzrok w trakcie terapii, gdy stan psychiczny się poprawił, wzrok powrócił - był to po prostu objaw psychosomatyczny. Moja przyjaciółka po mocnym epizodzie depresyjnym straciła 70% włosów, miała dużo placków na głowie, straszliwe przerzedzone, prawie że łyse. Może znajdź dobrego, rekomendowanego psychiatrę żeby dobrał odpowiednie leki? Poza tym sporo moich znajomych miała po 3 -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vermeerrr: nie wiem czy u mnie było coś podobnego czy takiego samego tylko o mniejszej sile, możliwe, ale co istotne, zwłaszcza jeśli by tak było - udało mi się to naprawić, podobnymi rzeczami którymi sobie to zrobiłem tylko tym razem umiejętnie i zaplanowanie, z przygotowaniem je zażywając. W dużym uproszczeniu bo to złożone zagadnienie, użyłem środków które mogą pomagać zaglądać do podświadomości i tam też odpowiednio przygotowany zaglądałem i posprzątałem i