Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski - z jakiego drobnego prezentu byście się ucieszyli w następującej sytuacji:
- znacie się dość krótko,
- jest między wami chemia, znajomość rozwija się w dobrym kierunku.
Będą własnoręcznie pieczone ciastka, ale myślę co jeszcze. Prezent świąteczny.

#zwiazki
  • 95
  • Odpowiedz
  • 0
@AmazingNickname HAHA SEEEEEKS ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AmazingNickname Powiem tak, to zależy od faceta. Jeśli facet jest z natury praktyczny to nie ucieszy go nic, co będzie nieużyteczne. Już same ciasteczka są elementem osobistym, więc druga część prezentu powinna się przydać. Jeśli nie ma być to coś bardzo zobowiązującego to może podgrzewany kubek jeśli piję kawę, może podgrzewane rękawiczki jeśli jeździ dużo komunikacja. Ewentualnie jakiś powerbank, albo zapalniczka bądź latarka w formie jakiegoś wisiorka o kluczy. Możliwości multum...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@habaka: może nie każdy #!$%@? petardę na tak wczesnym etapie znajomości, czytaj ze zrozumieniem i nie mierz wszystkich swoją miarą
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
z jakiego drobnego prezentu byście się ucieszyli w następującej sytuacji:

- znacie się dość krótko,
- jest między wami chemia, znajomość rozwija się w dobrym kierunku.

@AmazingNickname: Z długopisu bokserskiego z Flying Tigera!

Ewen. Jeszcze z gierki 5 sekund, wydaje się być git by się poznać jeszcze bliżej
  • Odpowiedz
@AmazingNickname: Nie wiem, jaki masz budżet i czym się ten ktoś interesuje, ale książka jest zawsze dobrym pomysłem. W końcu książki są na wszystkie tematy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jakaś koszulka czy skarpetki z motywem czegoś, co lubi?
  • Odpowiedz
@AmazingNickname: myślę że nic więcej, z resztą prezent się robi patrząc na preferencje drugiej osoby a nie kupuje się coś co polecił ktoś jej nie znający. Na tym polega idea prezentu, nie żeby coś komuś dać, ale pokazać że włożyło się wysiłek w poznanie go i jego potrzeb
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AmazingNickname: Moja aktualna żona na urodziny po 4 miesiącach znajomości dała mi komplet kilku piw kraftowych i słodycze, byłem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się niczego
  • Odpowiedz