Wpis z mikrobloga

Ależ kwit szurow jest soczysty, gdy przedsiębiorcy, których tak bronili przed lockdownami teraz zamykają drzwi przed ich niezaszczepionymi obliczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to pokazuje tylko jedno. Podczas konfederackich 'strajków' w obronie przedsiębiorców, nie brał udziału żaden przedsiębiorca, a kuce, korviny i inne takie takie nie są partią dla ludzi interesu. To nie ten target patrząc na praktykę.

Ponadto lokale gastronomiczne, kina teatry i tym podobne przybytki i tak raczej nie są w obszarze zainteresowań szuro- prawaków. Więc biznesy nic nie stracą na ich niewpuszczaniu. Skąd takie wnioski?
Ano na pewno każdy z was ma w swoim kręgu 'znajomych' osoby które: 'hehe po co do kina, jak można z neta ściągnąć' lub 'teatry som lewackie hur dur' 'restauracja? synek mamcia Ci kanapek narobi' itp.
Nie muszę chyba dodawać, że powyższymi tekstami walą prawaki, a od lewaka czy też liberała takich sentencji nie usłyszysz?

Tak, więc kwik antyszczepów nic nie zmieni. Szury ze względu na swoją wątpliwą inteligencję, a tym samym niski status społeczny nigdy nie korzystali z szeroko pojętych usług. Więc przedsiębiorcy zamykając swoje biznesy przed szurami nie powinni odnotować wielkich strat i zmniejszonej#bekazprawak klienteli niż przed pandemią.

#bekazprawakow #szury #koronawirus #neuropa
  • 10
Czyli do lokali nie wpuszczają ludzi, którzy nie są zainteresowani wejściem tam, tak?

XDDDD


@rad_kop: dokładnie i dlatego kwik ludzi, którzy i tak czy siak by do restauracji nie poszli jest taki zabawny :)
teatry som lewackie


@PrzeKomentator: inaczej, teatry stały się bardzo modne i średnio chce mi się patrzeć za biletami miesiąc bądź dwa do przodu i tak jakoś olałem bo w między czasie mogę znaleźć na tej okres coś zupełnie innego i szkoda mi wydawać niepotrzebnie pieniądze, do tego jeszcze fikołek covidowy, naprawdę ktoś czuje przyjemność w siedzeniu w teatrze w masce, jeszcze powinni jak na lotniskach co 10 minut pierdzielić o dystansie
@PrzeKomentator: zrobię sobie screena, jak będą masowo wjeżdżać znaleziska o upadkach biznesików to będę go tam wklejał ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Killson: jeżeli biznesy, które wprowadziły segregację, zaczną masowo upadać wtedy oficjalnie przeproszę, wpłacę tysiaka na konfederację i usunę konto :)
@PrzeKomentator: mam certyfikat covidowy jeszcze niecały rok ale mam nadzieje ze do tego czasu społeczność covidianow zmniejszy się do 0

a upadki będą na pewno, życie to nie wykop gdzie każdy kuc czy prawak jest taki jak wydaje się 14 letnim lewakom, już ludzie psioczą na te śmieszne szczepionki i segregacje sanitarna także raczej niech się przedsiębiorcy nie spodziewają cudów, a wizje idealnego świata ze szczepionkami stworzyło sobie niepełnoletnie lewactwo na