Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
785 530 + 58 = 785 588

Terenowa eksploracja zakamarków gminy Zabrodzie. Pierwszy cel most kolejowy nad Fiszorem, dalej kilka innych przepraw polnych nad tą rzeczką. W drugiej części trasy motyw przewodni ścieżynki wzdłuż Liwca.

Od rana fajny wszechobecny szron, później zrobiła się mocniejsza szarówa, no ale i tak sympatyczna sceneria i klimacik do jazdy :)

#rowerowyrownik #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz SnikerS89 - 785 530 + 58 = 785 588

Terenowa eksploracja zakamarków gminy Zabrodzie. ...
źródło: comment_1639560547Oz9TK5RXhuuCholF5SeSyD.jpg
  • 13
@rowerowa_panienka: Na cebulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka zim już przejechane, z każdą kolejną dochodził jakiś ciuch i teraz w sumie komfort faktycznie fajny, nawet na poprzedniej trasie przy -7 było spoko.

Wczoraj miałem tak:
-góra: dwie koszulki termiczne, bluza i kurtka z decathlonu
-dół: nogawki z decathlonu i zimowe spodnie Endury
-głowa: kominiarka brubeck, czapka decathlon i cienki buff
-ręce: rękawiczki zimowe Pearl Izumi
-stopy: zimowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielczan: Zgadza się. Zresztą wszystkie fotki z Liwca są z tych rejonów, dwie na dole na ścieżce prowadzącej od południa do tego mostu, ta wyżej może z kilometr w górę.
@scandaliero: Ach, czyli to ty mnie z widłami goniłeś przez pole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak jesteś z tych okolic, to może będziesz wiedział dokładniej, czy to faktycznie pod tym mostem kolejowym płynie Fiszor? Wczoraj się właśnie zastanawiałem, bo kilkaset metrów wcześniej w Gaju Fiszor się rozdziela na dwie odnogi, na google mapsach ta druga odnoga jest Fiszorem, na innych mapach obie tak podpisane, a Wikipedii