Wpis z mikrobloga

@BratProgramisty: @ArtyQ: @not_me: Chyba kwestia na jakiego lekarza się trafi. Wcześniej byłem przeziębiony to mi baba przez telefon wprost powiedziała że zwykłe przeziębienie czy grypa przecież nie przestały istnieć i test nie jest potrzebny.
A ostatnio dzwoniłem na teleporadę, do innego lekarza. l Mówię- pracuje zdalnie, siedzę w domu i nigdzie nie łażę więc zero kontaktu z ludźmi, zaraziłem się od żony bo była przeziębiona ale miała test i
@thewickerman88: A jak postoisz w takiej kolejce do testu to prawdopodobieństwo, że coś złapiesz rośnie no i powszechnie wiadomo że te testy PCR RT mają około 30% wyników fałszywie dodatnich jeśli je robisz prawidłowo czyli CT do 28 a u nas robi li nawet do 35 więc domyślasz się skąd są te covidy bezobjawowe, ale kasa się zgadza to łgarstwa mamy na porządku dziennym( ͡° ͜ʖ ͡° )
@BratProgramisty: jest korzyść majątkowa, penalizacji nie ma. Ktoś się musi wziąć za tych konowałów z rządu i doktorków, bo się ten cyrk nie skończy. Gospodarka się wkoncu załamie i będzie kwik na ,,antyszczepów".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArtyQ: rodzinny nie dostaje żadnego dodatku kowidowego, ani nie dostawał wcześniej. Teraz tylko lekarze na dedykowanych oddziałach zakaźnych/kowidowych, mający stały, nieincydentalny kontakt z zakażonymi, mają dodatki