Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hashus: tfw za małolata raczej mówili o tobie gagatek i psotnik z nauką w dupie, a nie uzdolnione dziecko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@porterhouse:

wy #!$%@? wszyscy uzdolnieni xd zawsze mam bekę z takich gagatkow, gdy tylko ten mem się pojawi. Nie jesteście uzdolnieni czy wybitni, jesteście zwykła szara jednostka


Mów za siebie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hashus: Takich uzdolnionych dzieci jest od groma. Sam też w początkowej podstawówce czytałem i składałem zdania lepiej niż dorośli. Miałem większy zasób słów oraz olbrzymią jak na takie dziecko wiedzę ogólną. Co to dało?

Ani nic, jeżdżę tirem. W każdej klasie masz takich ludzi, do tego każdy rozwija się w innym tempie. Moja obecna dziewczyna ledwo prześlizgiwała się do kolejnej klasy w podstawówce by potem w liceum być w topce
  • Odpowiedz
@porterhouse: Czy ja wiem. Za dziecka też byłem uważany za wybitną jednostkę, brak potrzeby nauki, za co się zabrałem, to wychodziło, wygrywałem wszystkie konkursy jak szło. Co z tego skoro zderzenie z rzeczywistością studencką było brutalne, bo nagle jednak trzeba się uczyć i nie wiem jak, przez co tracę znacznie więcej czasu niż reszta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz