Wpis z mikrobloga

Patrzę tak na Was i obserwuje, że ogólnie to cieszycie się, że ludziom oszczędności topnieją 8% rocznie i chcecie utrzymać zerowe stopy. Jesteście zepsuci od środka, cieszycie się z ludzkiej krzywdy, z nieszczęścia, chcecie żeby sąsiad miał gorzej, bo wtedy Wy czujecie się lepiej. Naród niedowartościowanych ludzi... dlatego w tym kraju jest jak jest ¯_(ツ)_/¯ Dodam, tylko że mi oszczędności zmalały o całe 0 zł i właściwie to szkoda mi tych ludzi, którym teraz stopniało o 3000-5000 zł na lokacie.

Oczywiście są wśród nas i normalni ludzie do nich nie adresuję wpisu.

@Miszcz_Joda

#kredythipoteczny #nieruchomosci #kredyt #stopyprocentowe
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@marcinpodlas8: a ja tylko dodam (zupelnie niezaleznie od tego, co wyzej), ze ten tag od kilku tygodni to jest zloto, mam nadzieje, ze RPP dalej bedzie podkrecac na nim atmosfere swoimi decyzjami
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Wreszcie mnie ktos zrozumie i nie szydzi...
Przez ta nagonke w artykulach sponsorowanych przez kryptodeweloperow i przede wszystkim ludzi, ktorzy wpadli w spirale nienawisci do oszczedzajacych, ktorzy nie zyja ponad stan jak oni, czulem sie codziennie atakowany do tego stopnia, ze dostalem jednej nocy paralizu sennego, w ktorym z TVNu 24 BIS wyszedl sam Bartosz Turek - Główny analityk w HRE Investments. Stanal przy moim lozku i zaczal mi
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: panie boziu spraw aby stopy poszły jeszcze w uj do góry i aby pan naczelnik państwa ustanowił podatek katastralny 1% a może kupię sobie na wiosnę własne mieszkanko(ʘʘ)
  • Odpowiedz
panie boziu spraw aby stopy poszły jeszcze w uj do góry i aby pan naczelnik państwa ustanowił podatek katastralny 1% a może kupię sobie na wiosnę własne mieszkanko


@szypko: panie boziu spraw aby stopy procentowe byly do końca świata zerowe żeby mi inflacja kredyt spłaciła i żeby się oszczędzający zesrali.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: każdy patrzy ze swojego punktu widzenia. Dla mnie, oszczędzającego korzystnym jest fakt podnoszenia stóp procentowych - moim motywem nie są inni ludzie.

Widzę toksyczne zachowania po obydwu stronach - zarówno ciułaczy jak i "kredyciarzy". Nie ma co tego rozkminiać - każdy zachowuje się w sposób w jaki ma poukladane wartości
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: do niedawna sam ciągle porównywałem się do innych, a czym inni byli gorsi tym czułem się lepszy. Tak robili moi rodzice, i pewnie rodzice moich rodziców też..

Wyleczyłem się z tego dzięki mądrym ludziom wokół mnie. W innym wypadku pewnie robiłbym to do końca życia (!)
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: ja liczę na stopy 20pkt procentowych.

Biorą bez głowy #!$%@? wie ile. A spróbuj zebrać na wkład własny to ceny rosną i musisz wyzszy kredyt.

A oszczędności topnieją. 8% w rok #!$%@? jedna pensja #!$%@? w błoto.

1 miesiąc pracy za darmo
  • Odpowiedz