Wpis z mikrobloga

Ludności z tagu #ksiazki Potrzebuje coś to poczytanie z kategorii #fantastyka Czytałem ostatnio metro które strasznie mi siadło, wiedźmina kiedyś który był XD i wolałbym do niego nie wracać. Zastanawiam się nad Panem Lodowego Ogrodu, bo słyszałem, że spoko ewentualnie coś z Lovecrafta, ale podobno strasznie ciężka do czytania.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Serial to herezja w porównaniu do książek. Czytaj bo to super saga.

Gniot bo jest nudny, autor miał niezły pomysł ale z rozdziału na rozdział i z tomu na tom wszystko leciało w dół aż końcówką rozbiło sobie pysk. Omijaj szerokim łukiem, najlepiej wszystko z fabryki szitów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: pan lodowego ogrodu jest w pyte, polecam serdecznie. Wartych uwagi będzie także takeshi (jak lubisz motyw Japonii), oblicze czarnej Palmiry (niszowa ale warto, połączona jest z nocnym i dziennym patrolem polecanym wyzej), najemnicy bartosa (jak lubisz motyw sci-fi), wylegarnia (strong h-----a here). Polecam również już dosyć staraaa serię książek margit Sandemo saga o ludziach lodu - istny majstersztyk literacki. Saga jest długa bo ma ponad 50 książek i jest
  • Odpowiedz
@FELIX90: całą trylogię metro to przeczytałem w tydzień. Przeczytałbym wszystkie w 3 dni, ale 34 strasznie nie podeszło, ale i tak nie żałuje, a przez 35 to nawet do pracy zaspałem XD Chciałem jeszcze te fanowksie książki czytać, ale nie samym metro żyje człowiek i chce poznać też inne uniwersum.

Chyba wezme się za Pan lodowego ogrofu, bo za dużk ludzi chwali więc spróbować warto, bo i tak przeczytam całe
  • Odpowiedz