Wpis z mikrobloga

Patrzę tak na Was i obserwuje, że ogólnie to cieszycie się, że ludziom kredyty wzrosły o 300-500 zł na racie. Jesteście zepsuci od środka, cieszycie się z ludzkiej krzywdy, z nieszczęścia, chcecie żeby sąsiad miał gorzej, bo wtedy Wy czujecie się lepiej. Naród niedowartościowanych ludzi... dlatego w tym kraju jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯ Dodam, tylko że mi kredyt wzrósł o całe 0 zł i właściwie to szkoda mi tych ludzi, którym teraz wzrosło o 300-500 zł na racie.


#kredythipoteczny #nieruchomosci #kredyt #stopyprocentowe
  • 298
  • Odpowiedz
Patrzę tak na Was i obserwuje, że ogólnie to cieszycie się, że ludziom kredyty wzrosły o 300-500 zł na racie.


@Miszcz_Joda: ja sie ciesze bo ludzie którzy biora kredyt rozp5324532dalają walute i gospodarkę
im wiekszy obieg gotówki bez pokrycia w kraju tym wieksza inflacja
im wiecej osob ma szybko gotowke tym szybciej wzrastają ceny np za dzialki bo wiecej chetnych jest od razu
zapraszam do dyskusji
  • Odpowiedz
Kto się cieszy ? Chyba debil bo i on po dupie dostanie tylko może nie wiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wszyscy powinnismy sie chwycic za ręce, zapalic gibona i zaspiewac kumbaja, a nie jakies dogryzanie. PRZYTULAC SIE, SWIETA IDĄ.


@Fiodooor: napisał gość który w pierwszym swoim komentarzu życzył drugiemu człowiekowi wszystkiego najgorszego ehhh.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepe_chad: @Miszcz_Joda: Skomentuję to tak: niektórzy tutaj mają niezłe urojenia, bo najczęściej ci "kredyciarze" to najzwyklejsze pary i rodziny, które wreszcie (mimo rosnących cen) chciały się ustatkować i kupić mieszkanie. Gdzieś mieszkać trzeba. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: nie żeby coś, ale ja po części rozumiem tę radość. Faktem jest że gospodarkę rozwalił nam PiS przez 500+, emerytury, dopłaty itd., tu pełna zgoda, tylko że jest jeszcze coś takiego jak NBP i RPP którzy powinni stać na straży i reagować. Stopy procentowe były najniższe od chyba całej naszej historii, nie dało się już zejść niżej ze stopami i dla większości NORMALNYCH ludzi to było coś pewnego i oczywistego
  • Odpowiedz
@Shatter nie wiem o co Ci chodzi, ja tylko poruszyłem temat, żeby nie gnoić ludzi i nie nasmiewac sie z tych, ktorym wzrosla rata, reszta wywodów mnie nie interesuje

ja najbardziej lubie jak "wykopowi eksperci od podwyzszenia stop na 30%" biadolą, że ich oszczednosci topnieja a kredyciarze zarobieni xD To jest zwykly bol dupska ze pociag odjechal i tyle.


@pankalmar normalna sprawa u wykopków

przecież raty zmalały o 300-500zł tylko na czas
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda:

w obecnym ustroju w naszym kraju to nie sa instytycje niezalezne od wladzy


No zgadza się, ale to właśnie rząd i oni rozwalili złotówkę, doprowadzili do inflacji i każdego kto miał jakiekolwiek większe pieniądze na koncie po prostu ograbili a kredyciarze się cieszyli.

nie zal mi ich, bo sami wiedzieli na co sie pisza, ale nie szydze z nich ani nie gnoje ich, nie smieje sie z nich, zrobili co
  • Odpowiedz
a kredyciarze się cieszyli.


@Rst00: mysle, ze nie kazdy kredyciarz sie cieszyl

No dobra, ale w zasadzie dlaczego nie wolno / nie powinno się z nich śmiać? Zrobili głupotę, wzięli kredyty pod korek gdzie rata 400-500 zł wyższa już ich wręcz "zabija" i co? Mamy im współczuć?


Chodzi o plucie jadem, smieszki smieszkami, ale na wykopie codziennie widze kilkanascie wpisow szydzacych z nich

To akurat prawda bo w żadną ze stron
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda:

mysle, ze nie kazdy kredyciarz sie cieszyl


No ale to tak samo jak nie każdy z nie-kredyciarzy się cieszy

Chodzi o plucie jadem, smieszki smieszkami, ale na wykopie codziennie widze kilkanascie wpisow szydzacych z nich


Ja to bym jednak starał się oddzielić plucie jadem od wpisów szydzących bo w tych drugich nie ma w zasadzie nic złego. Tak samo jak szydzi się z innych rzeczy tym bardziej na wykopie: czarny
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Mi wzrosło o jakieś 13 tysięcy miesięcznie to jest dramat…. Dodatkowo jako dojny przedsiębiorca mam dokładać się od stycznia do polskiego ładu… wiecie co zrobiłem? Zwolniłem właśnie wszystkich ludzi… nie pociągnę tego, przechodzę na b2b będę działał na podwykonawcach, jak spłacę wszystkie kredyty, wywalam do Hiszpanii, w Polsce za pare lat nie będzie czego zbierać - no to elo
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Przecież przez te ujemne stopy procentowe płacą wszyscy właśnie w tej inflacji. Czemu mam płacić na czyiś kredyt? Nikt przecież nie sugeruje większych stóp procentowych niż ta inflacja, to by był bandytyzm a nie to co jest obecnie. (chociaż generalnie po tylu latach na ujemnych stopach nie wiem czy nie powinny być wyższe jeśli chce się to odkręcić)
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Sklepy podnoszące ceny w wyniku inflacji spowodowanej między innymi przez kredyciarzy ? Zresztą nie tylko sklepy, na usługi też muszę płacić więcej, ujemne stopy procentowe doprowadziły też do wzrostu cen mieszkań przez ostatnią dekadę tworząc gigantyczną bańkę, i tak można mnożyć przykłady gdzie i kto mi każe płacić więcej przez działanie banku centralnego.
  • Odpowiedz