Wpis z mikrobloga

@Panas: położenie na mapie. Moim zdaniem również zabudowa. Kraków jest mega ściśnięty więc trudno tam o jakieś ciągi powietrza w centrum, które by to wszystko przewiały. W centrum w-wy masz szerokie aleje Jana Pawła ii i aleje solidarności. W Krakowie nie ma czegoś takiego. Centrum/Podgórze itd to te "romantyczne" wąskie uliczki.

Dodatkowo dodałbym problem okolicznych wsi gdzie ludzie swego czasu nawet chcieli budować jakieś piece gazowe ale koszty przyłączy czyniły całą
kiedyś byłem w Krakowie i po tym jak wysiadłem z auta od razu poczułem złą jakość powietrza, strasznie źle się tam oddychało momentami


@teeel: No ale w Dehli wysiadając z samolotu masz uczucie jakby Ci ktoś starą szmatę na twarz rzucił. Serio nie wyobrażam sobie gorszego powietrza.
@mayek: w Indiach generalnie jest problem. Osobiście miałem problem żeby się z nimi dogadać. Nawet nie dlatego że #!$%@? mówili po angielsku ale ze względu na charczenie. Wszyscy ludzie z którymi gadałem charczenie niemiłosiernie. Nie byli w stanie skleić dłuższej wypowiedzi bo musieli odkaszlnac/odcharknąc co samo w sobie było obrzydliwe.

Ale to że była specyfika regionu w którym byłem mocno przemysłowego miejsca gdzie europejskie firmy miały swoje fabryki produkującej w ramach