Wpis z mikrobloga

@oink_oink w rejkiaviku to jak promocja, tak tam wszystko kosztuje :P cinamon rolls (drożdżówka) w piekarni na wynos. Herbata w knajpie przy parku narodowym 60 zł XD chociaż woda darmowa
  • Odpowiedz
@Hepar: przecież jest też drugi McD za security.
Co do lotnisk - na niektórych są dozowniki z wodą za darmo. Przed covidem w Monachium były też ekspresy z darmową kawą, ale teraz są wiecznie wyłączone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: a ja tam uważam, że dobrze, że są takie ceny- przynajmniej nie ma tyle patoli.
To jak z Pendolino:
Pierwsza klasa, gdzie nie ma żadnych zniżek - kulturalni ludzie, biznesmeni klikający w laptopy, dzień dobry, dziękuję, do widzenia, przepraszam.
Druga klasa, gdzie są zniżki od gnoja, od zalanego cipska i bycia pijakiem lub inne- syf, darcie p---y w języku gówniaków, "OLABOGA BRAJAN SIĘ PRZEWRÓCIŁ", janusze kursujące do warsu po
  • Odpowiedz
@Tino: masz rację, te ceny za wodę są chore. A nawet dwugodzinny lot bez wody to udręka.
Za każdym razem jak lecę z Norwegii to się cieszę bo nawet jak wylewają mi wodę przed bramkami to potem napełniam ją kranówką, która nie śmierdzi i nawet smakuje ale w Pl bym się nie odważyła...
  • Odpowiedz
McD jest na co drugim lotnisku w Europie, nie wiem, na ilu byliście, ale chyba na niezbyt wielu :D Lizbona, Madryt, Okęcie, chyba nawet lotnisko na Korfu ma (chociaż może pomyliłam z Burger Kingiem, nie pamietam już), Walencja i Malaga tez mają. Serio mak to taki luksus przed lotem?

A co do cen, to ostatnio leciałam z Modlina - najgorsze lotnisko, na jakim byłam, a cenią się jak JFK - za kanapeczkę
  • Odpowiedz
Chlubnym wyjątkiem jest lotnisko w Pradze - da się (a przynajmniej dało 2 lata temu) zjeść normalne drugie danie + p--o za jakieś 30zł.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: polecam lotnisko w dublinie, ceny jak wszędzie indziej na mieście. Jak chcesz wodę to za security stoi regał z butelkami i wystarczy wrzucić 1€ do puszki i bierzesz ile chcesz (teoretycznie jedna)
  • Odpowiedz
@eMWu12 w Warszawie tez jest Mc na lotnisku przeciez


@Viarus_: w Warszawie i Gdańsku dzięki wjazdowi Maca restauracje musiały lekko spuścić z tonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i poza tym maczek fajnie ratuje, bo często tu i tu o późnej porze się okazuje że nic nie zjesz bo kuchnia czynna np. do 19...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eMWu12 w Warszawie tez jest Mc na lotnisku przeciez

@Viarus_: W Gdańsku też jest McD. Jak i na wielu innych lotniskach.
Tylko trzeba pamiętać, że nie działają tam żadne kupony rabatowe jak i ceny są wyższe niż w miejskim McD.
  • Odpowiedz