Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ludwiki na woli to spoko inwestycja? Dzisiaj bylem ogladac, cos takiego wpadlo mi w oko.
84 metry, 1 379 076zl, 16400 z metra, mozliwosc zakupu 2 miejsc garazowych, zwykle 54 000zl oraz drugie z boksem 60-70 000zl.

Salon troche maly dlatego pozbylbym sie sciany pomiędzy salonem a pokojem numer 4. Ma to w ogole sens? Co myslicie?

I tak wiem, stupki itd ale ja nie mam gdzie mieszkac.

#nieruchomosci #warszawa
Wygrywzwyboru - Ludwiki na woli to spoko inwestycja? Dzisiaj bylem ogladac, cos takie...

źródło: comment_1639421142stTHNOrn1pB2IrD82MYcm4.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezsensutenwykop: z rynku wtornego musialbym doszczetnie zaorac i urzadzic od nowa (wiec to dodatkowy koszt), gdybym zostawil tak jak jest czulbym sie jak w wynajmowanym. Szukam przez pewien czas na rynku wtornym ale niczego nie znalazlem ciekawego do tej pory.

@wycz: moze i tak ale to tez doskonala lokalizacja blisko centrum i metra, osiedle bedzie ogrodzone wiec patusy to niekoniecznie taki duzy problem.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: nic konkretnego, raczej pozytywne rzeczy, poza ceną, i kuchnią od południa, ale jak widzialem, ze kolega napisal o okolicy to wolałem usunąć, bo jej nie znam, choć na 1szy rzut oka przez bliska lokalizację do M2 zdawała sie atrakcyjna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: 12,5 m² zmarnowane na mało gospodarny hol (stosunkowo niewiele miejsca na szafy przy takiej powierzchni), poza tym dziwna oszczędność na oknach w salonie, tym bardziej, że od wschodu jest ściana zewnętrzna budynku. Poza tym jest w miarę ok, jedynie jeszcze te okna w sferze prywatnej zastanawiają pod kątem potencjalnych mostków cieplnych, ale może obecne technologie to wykluczają, nie wiem.
  • Odpowiedz
@Quirang: Ale przecież im drożej tym lepiej. Zauważ, że jak nieruchomość podrożeje dajmy na to nawet tylko 10%, to masz zysk brutto 1640 PLN z metra. Jakby było po 20 000, to by już było 2000. Ja bym szukał jak najdroższej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsument: nie kupuje go inswestycyjnie, poza tym nawet niech jego wartosc spadnie o 10-15 procent w jakims tam czasie (w co watpie) to kij z tym, przynajmniej bede mial gdzie mieszkac. Mam 31 lat i nie moge czekac kolejne 5 lat na 'pekniecie banki'. Watpie ze za 5-15 lat to mieszkanie bedzie kosztowac sporo mniej niz obecnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Quirang: niektorzy zapominaja ze ludzie kupuja tez mieszkania by w nich mieszkac XD wynajem staje sie powoli uciazliwy, nie bede januszowi fundowal nowej kanapy, kupowal obrazow ktore chcialbym powiesic albo nie wymienie mu pralki na nowa bo obecna ma za mala pojemnosc jak na moje potrzeby. No oczywiscie moge poszukac mieszkania na wynajem w lepszym standardzie ale za 40m zamiast 2300 zaplace 3200 a to juz rata kredytu 3 pokojowego mieszkania.
  • Odpowiedz