Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: A uważasz, że to Jaca sam z własnej woli będzie strimował? Podobno jest upośledzony... w prokuraturze nie pracują debile i wystarczy obejrzeć kilka ostatnich strimów aby stwierdzić, że smalec zmusza poniekąd garbatego do rocznej transmisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gently: Ciekawa interpretacja, ale czytając ten artykuł odniosłem wrażenie, że chodzi jednak o to, że na strimach będzie patola i łamanie prawa. Nie sądzę, żeby prokuratura przejmowała sie zmuszaniem Jacy do czegokolwiek. Ale - pożyjemy, zobaczymy. Mam tylko nadzieję, ze jeśli rzeczywiście wezmą się za ten strim, to oberwie gruby i jago przydupasy, a nie garbaty.
@yosemitesam: Inna interpretacja nie przyszła mi nawet do głowy. Garbaty w ramach odkupienia win za strzelenie z ucha teraz musi przez rok zarabiać pieniądze na spaślaka, żeby mógł je potem w kilka tygodni wydać - tak to widzę :)
@Gently: To oczywiste, co piszesz. Jacek musi strimować, bo mu grubas każe. Ja tylko uważam, że to za mała przesłanka do interwencji prokuratury. Na strimie chyba nie będą tak poniewierać Jacą, zeby musiała interweniować policja.
A póki co, innych przeciwskazań do strimowania nie ma. Jaca nie ma sankcji, a jeśli nie będzie łamania prawa, to nie będzie powodu żeby prokuratura wkroczyła do akcji.