Wpis z mikrobloga

@klossser: nie wiem ile masz lat, ale odpowiedz sobie na jedno pytanie - czy przez całe swoje życie słyszałeś żeby ktoś w wieku 20-30 lat wykitował na zawał. No pewnie gdzieś zdarzyły się jakieś przypadki bo różne ludzie mają choroby, ale ostatnio słyszy się o tym co chwilę.
  • Odpowiedz
@artur7177: Ja mam 28 lat i owszem słyszałem nie raz jak byłem młody, że "ten somsiad spod 3 taki młody lat 29 i zawał" i temu podobne.
Po prostu teraz się zwraca na to straszną uwagę. Kiedyś Twój mózg zapewne to ignorował, bo to była zbędna informacja dla Twojego przeżycia.
Zresztą ja bym tak nie ufał swojej pamięci sięgając do niej bardzo głęboko, bo to już nie raz było badane, że
  • Odpowiedz
nie wiem ile masz lat, ale odpowiedz sobie na jedno pytanie - czy przez całe swoje życie słyszałeś żeby ktoś w wieku 20-30 lat wykitował na zawał. No pewnie gdzieś zdarzyły się jakieś przypadki bo różne ludzie mają choroby, ale ostatnio słyszy się o tym co chwilę.


@artur7177: To jest właśnie książkowy przykład "szurskiego" myślenia. Tak powstają teorie tam, gdzie ich nie ma. Sam sobie odpowiedziałeś właściwie. Słyszysz o tym co
  • Odpowiedz
To jest właśnie książkowy przykład "szurskiego" myślenia. Tak powstają teorie tam, gdzie ich nie ma. Sam sobie odpowiedziałeś właściwie. Słyszysz o tym co chwilę bo panuje paranoja związana ze szczepionkami. Jeszcze większa niż związana z wirusem.

Śmiejecie się z mediów i nazewnictwa kolejnych wariantów wirusa czy siania paniki a sami robicie to samo.


@To_ja_moze_pozamiatam: tak, zgony młodych ludzi na zawał to są szurskie teorie i wymyślanie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@artur7177: Nic nie zrozumiałeś albo wypierasz to co napisałem. Nie wiem jak prościej to wyjaśnić.
Nigdzie nie napisałem, że zgon to teoria spiskowa i nie miał on miejsca. Pisałem o interpretacji takie zdarzenia. Przeczytaj jeszcze raz bo mam wrażenie jak byś chciał odpowiedzieć komuś innemu. W ogólnie nie odnosisz się do tego co napisałem tylko wciskasz mi coś, czego nie napisałem.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: ale ja doskonale rozumiem. Nie mówię wcale, że akurat ten gość umarł akurat przez szczepionkę ani, że wszyscy młodzi którzy umierają to umierają przez szczepionkę. Ale też nie jest tak, że jak wcześniej młody człowiek umierał na zawał to była to normalna sprawa. Każda śmierć młodego człowieka była szokiem i rozchodziła się echem po szkole, jego środowisku itd.
  • Odpowiedz