Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pepe_chad: nie no wiadomo, jak ktoś jest chory psychicznie to etycznym jest go zabić, bo tego wymaga sprawiedliwość plemienna.

Proszę odseparować zemstę i swoje pierwotne instynkty zabijania od cywilizacji w której żyjemy, która zbudowaną jest na tym, że część ludzi po prostu potrafi zachować się lepiej, być ponad podłe zwierzęce instynkty, zamiast żyć wedle chłopskiej żądzy zemsty.

I nie resocjalizacja, tylko izolacja w takich wypadkach następuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pepe_chad: mmm widzę mamy tutaj klasyczny przykład myślenia życzeniowego. Rozumiem że Raport Mniejszości to twój ulubiony film? Wiadomo na pewno właściwym jest karanie ludzi przed popełnieniem przestępstwa, najlepiej bez wyroku na podstawie niezaskarżalnych decyzji prawda?

Bo ktoś ma stany lękowe, schizofrenie, sprzeczne z rządem poglądy to zaraz zaatakuję dziewczynę w autobusie to go trzeba zamknąć.

Weź się doucz o czym piszesz zanim cokolwiek napiszesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepe_chad: przypominam że ~1/100 osób jest psychopatą, albo przejawia ku temu skłonności. To zamykamy 380k ludzi w samej Polsce, bo mogą kogoś pobić w autobusie?
@kicix: sama miałam dziwna sytuacje w autobusie i od tamtego czasu staram sie unikać komunikacji miejskiej, nawet jakbym miała iść pieszo
nie miałam tak strasznej jak ta dziewczyna, ale mi facet uciął kosmyk włosów