Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie do tych wykopków, które nie są dziećmi mieszkającymi z rodzicami.

Jak wy w tej #polska dajecie radę żyć bez brania mocnych proszków? I dlaczego boicie się wyjechać do #niemcy, które są tuż za rogiem a #zarobki w nich kilka razy wyższe?

Bądźmy szczerzy - większość z was wstaje dzień w dzień o 5 rano do pracy ze świadomością, że na koniec miesiąca dostaniecie na konto 600 euro, które pójdzie w całości na opłaty i jedzenie, i tak będzie aż do śmierci, bo jak przestaniecie pracować to czeka was śmierć głodowa (z uwagi na brak socjalu). Mimo że wychodzicie do pracy jak jest ciemno i wracacie jak jest ciemno to nic z tego nie macie. Jako mieszkaniec #uk niesamowicie wam współczuję. Jak sobie wyobrażę że miałbym tak żyć to w zasadzie wolałbym się powiesić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #praca #pieniadze
  • 15
@Wykopowicz1234: Nie siedzisz w skórze tych ludzi, każdy jest w innej sytuacji życiowej i może brakuje odwagi albo zaradności. Proszę Cię żebyś nie kpił bo u mnie w domu też się nie przelewało i wiem jak rodzice tyrali za naprawdę kiepskie pieniądze żeby zapewnić byt mnie i mojemu rodzeństwu. Nie każdy miał możliwość iść na studia czy podnosić swoje kwalifikacje, czasami nie masz po prostu wyjścia i jest jak jest.
Nie jestem psychologiem, ale uważam że znam się na ludziach lepiej niż przeciętny psycholog, który jest zwykłym tłukiem xD


@Wykopowicz1234: raczej gówno wiesz i sam jestes tłukiem, bo gdybyś cokolwiek wiedział o psychologii umiał byś wskazać 10 przyczyn pozafinansowych dla których ludzie nie wyjadą:
- relacje rodzinne
- miłość
- opieka nad kimś
- kwestie światopoglądowe
- dla części ludzi pieniądze są mało istotne
- część ludzi żyje na koszt innych
@Wykopowicz1234
Jako mieszkaniec UK niesamowicie tobie współczuje, skoro nie potrafisz pojąć, że można mieć szczęśliwe życie i za 600 euro.

Musisz być mega fajnym gościem. Kilka dni temu jechałeś po bandzie wrzucając do wora Polaków mieszkających w UK, którzy słabo sobie radzą. Teraz generujesz kolejny wysryw jadąc po Polakach mieszkających w kraju.

Gardzę takimi jak ty, definiującymi innych przez ich finanse.