Wpis z mikrobloga

#podrozeztraczem #ztraczemweurope #podroze #europa #praca #gdansk #trojmiasto

Dziś rano wróciłem do Gdańska z trasy. Oto jak wyglądały moje dwa i pół tygodnia pracy.

Skandynawia i południe Francji, czyli Marsylia odwiedzone! Można uznać wyjazd za udany :)

Pierwszy raz byłem w krajach skandynawskich, południe Szwecji jest strasznie monotonne i brzydkie, ale po 200km od Malmo zaczyna się EKSPLOZJA zróżnicowania flory. Fantastyczne jeziora, góry, wielkie płaskie pola. Polecam wszystkim odwiedzenie tego regionu bo na prawdę potrafi zaprzeć dech w piersiach.

W następną trasę uciekam 19 listopada. Ruszam jak zawsze z #krakow. Do ostatnich godzin wyjazdu nie mam pojęcia gdzie będzie "pierwszy stop". Może to być Turyn we Włoszech, Paryż we Francji, czy też Drezno w Niemczech. Kto jest chętny na wyprawę w nieznane niech śmiało pisze :) @MasterSoundBlaster może potwierdzić, że podróże ze mną są bezpieczne i pewne :) Dojechał ze mną do Drezna trzy tygodnie temu i nadal jest z nami (nie jestem seryjnym zabójcą - serio :D )

Miłego dnia! :)
Q.....y - #podrozeztraczem #ztraczemweurope #podroze #europa #praca #gdansk #trojmias...

źródło: comment_MNAf4WzmD7IKlFerDOvpmiBI5AqnFsmF.jpg

Pobierz
  • 24