Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mandarex: ale już na przykład w trzecim trymestrze mało kto chce się podjąć wyrwania, bo samo wyrwanie jest na tyle stresogenne, że może wywołać przedwczesny poród.
Taka sytuację miała moja żona.
@Rogalove: Zawsze mnie bawi jak madki tak strasznie przeżywają ciąże i zdrowie bąbelka, wszystkie te voodoo metody z grup facebookowych i inne kocopoły. Tylko później tak od 5 roku życia mają coraz bardziej #!$%@? (okres szczeniaczka przemija) i dziecko zaczyna się wychowywać same, komputer, zakazy, zero pasji i zainteresowań bo większość ludzi poza pracą i oglądaniem telewizora nic nie umie.
@tomilipin: W ogóle to ogromny stres dla organizmu. Jeśli do tego szycie, to i pewnie mocne leki przeciwbólowe, ogólnie sytuacja nie do pozazdroszczenia, chociaż znam przypadki kobiet, którym w ciąży zdrowe dotychczas zęby nagle się sypią i kończy się faktycznie ekstrakcją. Hormony to k.
@srogi_grzyb: No tak, ale to wszystko wywołane jest hormonami. Moja mama jest dobrym przykładem, w każdej ciąży straciła 2-3 zęby (ze mną i potem z siostrą), a inne też mega osłabione, także przed czterdziestką musiała nosić protezę.