Wpis z mikrobloga

@Kroledyp i to się szanuje, i dźwięk nie był jak z puszki po piwie, a naprawdę rasowy i ja jako samochodowy interesant szukałem wzrokiem jakiegoś chargera czy porobionego japońca do zimowych zakrętów a tu taka niespodzianka
@Kroledyp: miałem kolejno 156 2.5, GT 3.0 (tak 3.0 bo kupiłem z rozwalonym 3.2 a miałem 3.0 na stanie to wsadziłem) a później już 3.2 gm w 159 i brerze.
Ale też za moim sportwagonem w sporpacku 3 tęsknię najbardziej mimo, że jeżdżę Giulią Q. Może dlatego, że to było pierwsze poważne auto i natluklem nią ze 120k km
@PiotrFr: Piękną kolekcyjkę miałeś same modele marzeń i silniki no może prócz 3.2 gm ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja się nie mam czy pochwalić no może tym że pierwsza 156 miała 390k przebiegu w silniku 2.0TS w gazie i wcale nie chciała przestać jeździć
@PiotrFr: Napisałem to tak pół serio bo faktycznie przecież zły silnik to nie jest, ot zwykłe narzekanie ludzi bo to nie busso i troszkę podobno za ciężki był w brerze i tak sobie jechała, podejrzewam że pewnie się znamy z któregoś forum, pozdrawiam dobrego wieczoru