Wpis z mikrobloga

@chlodna_kalkulacja: z powodu własnej niskiej samooceny pewnie.
Wszyscy tu jesteśmy ludźmi z uczuciami i oszukiwanie innych, że piszą z piękną i miłą dziewczyną jest okrutne. To catfishing i nie jest przestępstwem, ale jest ekstremalnie niemoralne. Zdarzało się w sprawach kryminalnych, że mordercy umawiali się z ofiarami przez kreacje catfish'owe.
@InnyWymiar90: @cytmirka: ja mogę oceniać to, co robicie, a moje reakcje nie są przesadne, bo przekroczeniem granic jest podszywanie się pod inną osobę, a nie moje wypunktowanie tego.
@cytmirka - tak, powiedziałaś, przez tag #pokazmorde, a później dalsze rozmowy w kontekście zdjęcia insynuujące, że to ty.
@InnyWymiar90: jeśli są na podstawie twojej twarzy to w dalszym ciągu bardzo mocna obróbka, ale w moim odczuciu twoje działania mają mniejszą
@incognitonion: Wiesz ile ja takich pokazmorde ze zdjęciem camili mendes robiłam pisząc dokładnie ze to camila mendes? XD Nie wiesz, bo jesteś wykopową ekspertką co zobaczy jeden wpis i wywala szambo ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego wieczorku
@cytmirka: to pisz od początku, że wstawiasz zdjęcie Camili Mendes, inaczej podszywasz się, oszukujesz, co prowadzi do bawienia się czyimiś uczuciami, gdy jakaś osoba pod postem próbuje nawiązać kontakt z Camilą, myśląc że to ty. To okrutne, a twoje niezrozumienie sytuacji świadczy że masz deficyty w empatii, co jest cechą niedojrzałych osobowości. I n i e jest oczywiste, że to nie twoje zdjęcia, bo tego nie piszesz na wstępie. Widziałam też