Wpis z mikrobloga

Kierowcy #pyszne #ubereats albo #glovo to samobójcy. Co najmniej 70% z nich pod wieczór nie ma załączonych żadnych światełek w swoich rowerach, samobójczo przejeżdżają w ciemności przez pasy a czasami jeszcze z mordą się drą jak się na nich zatrąbi. Wczoraj byłem świadkiem sytuacji jak jadący na pełnej kierowca pyszne.pl wjechał na pasy (dla pieszych, nie dla rowerów) przed maskę samochodu, kierowca zatrąbił a ten się zaczął rzucać. Sam jeżdżę dużo po Wrocławiu rowerem, jestem maksymalnie oświetlony i często jeszcze jeżdżę wieczorami z kamizelką odblaskową ale ogromna liczba rowerzystów ma to kompletnie gdzieś.
#wroclaw #rower #samochody
  • 6
@RussianBoi2: Ja to miałem dosłownie wczoraj sytuacje, ze uberowiec zaczal mnie wyprzedzać prawa strona jezdni gdy skręcałem w prawo… rozumiem, ze w większość tych osób to nielaty chcące dorobić, ale powinni trochę nad sobą panować i myśleć
Ja to miałem dosłownie wczoraj sytuacje, ze uberowiec zaczal mnie wyprzedzać prawa strona jezdni gdy skręcałem w prawo… rozumiem, ze w większość tych osób to nielaty chcące dorobić, ale powinni trochę nad sobą panować i myśleć


@eurphie: akurat rowerzysta może wyprzedzać po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)