Wpis z mikrobloga

Wskoczył na tag niejaki @Spearo, skąd tu się wziął? Jaki cel mu przyświeca? Co chce osiągnąć? Tak naprawdę to hui mnie to ochodzi, nie lubię typa, chociażby za "kawusie" i "ciach bajera". Ledwo tu wlazł, a sobie wymyślił jakiś nowy tag i niemal nakazuje by tam bywać. Powiem tak sprdalaj nygusie!!! Zauważyłem, imponuje mu grypsera, może to dotrze do frajera:
#raportzpanstwasrodka
ptakdodo - Wskoczył na tag niejaki @Spearo, skąd tu się wziął? Jaki cel mu przyświeca...
  • 15
@ptakdodo: Ok polubiłem typa na początku, później zobaczyłem jak się spruł do dizel81 bo stwierdził że zrobił wpis nie na temat tagu i ktoś może się nie dokopać przez ściane tekstu do jego wpisu, niech #!$%@? następny laki sraki się znalazł
@adik75: poczekajmy ze dwa dni, jak się nic nie rozkręci tzn że zwykły farmazoniarz a jak się rozkręci to zajebiście. jak wcześniej pisałem, jak na razie to dokonał to czego łysemu i jego pieskom się nie udało, czyli skłócił tu towarzystwo ¯\_(ツ)_/¯
@adik75: Jakie ja mam interesy na tagu? W jaki sposób typ może mi zaszkodzić? Jaki styl może mieć gostek który kawusia mówi?
Wnioski? Ja nie wnioskuję, to moja intuicja i wrodzona nieufność mówi mi, że to uchol jest i próbuje mirasów podpuszczać, a niektórzy łapią się na te dęte aferki. Był Lucjan na tagu, srajk krulem tagu się ogłaszał, byli i przeminęli, ten frajer też przeminie
@ptakdodo: Piszę o reakcji niektórych a nie konkretnie tylko twojej. Wydaje mi się za wcześnie na jakieś takie impulsywne reakcje i tyle. Wyobraziłem sobie, ze musiałby mi ktoś konkretnie zaszkodzić albo moim interesom żebym tak panicznie reagował. W innym przypadku wystarczy chwilę poczekać na rozwój sytuacji. Takie jest moje zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptakdodo: no to rozczaruję wszystkich. Koniec zabawy z mojej strony ¯\(ツ)_/¯

Grubas
ulany, szacun za kampanię dezinformacji i pomysł z niespodziewanym wrzutem na czarno ( ͡º ͜ʖ͡º)