Wpis z mikrobloga

Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w #pracbaza przyjęli bardzo źle, w zasadzie oskarżając mnie o zdradę bo muszą komuś zapłacić prawie 2x tyle co mi żeby mnie zastąpić xD. Najbardziej ich zabolało, że nie przyszedłem wcześniej "pogadać o możliwościach" tylko powiedziałem im, że zostanę tak długo jak muszę a potem życzę szczęścia.

Na start załapany mały kontrakt ale w drodze jakieś własne projekty się dyskutują :)
Da się coś zrobić w takim #homeoffice #office ?

czubaba - Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w ...

źródło: comment_16391341169YW2Di5z6geMWMacQiyoOp.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@WormRider: robię różne rzeczy. Na tyle różne, że nie mam ustalonego schematu, raczej dużą dowolność i swobodę kiedy potrzebuję.
2 monitory po lewo są od stacjonarki na dole i jest to mój prywatny komputer. Najczęściej sobie używam laptopa, na którym mam rzeczy do firmy przez teamviewera ale często jak potrzebuję się mocno skupić na 2 monitorach to używam bezpośrednio lapka i tego monitora obok. Daleko nie mam :)

@thewickerman88: Samsung
  • Odpowiedz
@czubaba: ze stanowiskiem to bym ustawił kota w lepszym świetle albo dokupił drugiego, w sumie to bardzo fajne biuro, ewentualnie bym kupił jakiś monitor 30+ i zainstalował powyżej dwóch po lewej stronie
  • Odpowiedz