Wpis z mikrobloga

Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w #pracbaza przyjęli bardzo źle, w zasadzie oskarżając mnie o zdradę bo muszą komuś zapłacić prawie 2x tyle co mi żeby mnie zastąpić xD. Najbardziej ich zabolało, że nie przyszedłem wcześniej "pogadać o możliwościach" tylko powiedziałem im, że zostanę tak długo jak muszę a potem życzę szczęścia.

Na start załapany mały kontrakt ale w drodze jakieś własne projekty się dyskutują :)
Da się coś zrobić w takim #homeoffice #office ?

czubaba - Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w ...

źródło: comment_16391341169YW2Di5z6geMWMacQiyoOp.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@emjot86: przy okazji kilka osób dostało spore podwyżki, żeby się nadto nie wpienili, że tyle tam siedzą a ktoś przychodzi z ulicy i ma więcej. Nie ma za co kuźwa xD
  • Odpowiedz
muszą komuś zapłacić prawie 2x tyle co mi żeby mnie zastąpić


@czubaba: czej czej, czy oni się właśnie przyznali, że płacili Ci połowę stawki rynkowej za to, co robisz? kek :D
  • Odpowiedz
@the4dk: > czej czej, czy oni się właśnie przyznali, że płacili Ci połowę stawki rynkowej za to, co robisz? kek :D

poniekąd tak aczkolwiek skala tego zaskoczyła ich samych. Ja miałem stanowisko senior engineer a jak się jorgneli ile trzeba dopłacić to dzwonili to technical managera, że oferta będzie na więcej niż on ma i jak zobaczy ofertę to ma się nie przejmować bo mu też podniosą w styczniu.

Czytaj, płaciliśmy
  • Odpowiedz
@HighWind: Automatyzuję procesy przemysłowe, głównie w przemyśle ciężkim. Schematy elektryczne, programy PLC i uruchomienia.

Teraz już na swoim to podwykonuję projekty dostarczania paliw to komórek testowania silników w jednej dużej fabryce samochodów i u jednego niezłego (czytaj nie williams) teamu F1 (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@czubaba: nie ogarniam jak wygląda Twoja praca tj. dlaczego masz jak gdyby dwa stanowiska, ale to pod jednym laptopem. Ciekawi mnie jak sobie dzielisz prace, że tak to masz ułożone.
  • Odpowiedz
@cranberry250: Stoi. Duma. Firma jako grupa jest całkiem zajebista i w dziedzinie IT robią świetne rzeczy. Natomiast ten oddział to patologia. W sumie niezadowolenie strasznie rośnie po stronie automatyki i IT. Danie mi roboty to by było publiczne przyznanie się do błędu a na to sobie nie mogą pozwolić.

@LJBW603: święty Paweł :)
  • Odpowiedz