Wpis z mikrobloga

Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w #pracbaza przyjęli bardzo źle, w zasadzie oskarżając mnie o zdradę bo muszą komuś zapłacić prawie 2x tyle co mi żeby mnie zastąpić xD. Najbardziej ich zabolało, że nie przyszedłem wcześniej "pogadać o możliwościach" tylko powiedziałem im, że zostanę tak długo jak muszę a potem życzę szczęścia.

Na start załapany mały kontrakt ale w drodze jakieś własne projekty się dyskutują :)
Da się coś zrobić w takim #homeoffice #office ?

czubaba - Małe #chwalesie
Od tygodnia już całkowicie na swoim. Moje wypowiedzenie w ...

źródło: comment_16391341169YW2Di5z6geMWMacQiyoOp.jpg

Pobierz
  • 53
@ksos: ltd. na chwilę obecną nie podlegam pod ir35. Mam kontrakt płatny za godzinę ale moja praca nie jest zarządzana przez klienta i mam do zrobienia konkretny projekt. Wg mojej księgowości to to jest w pytę i nie podlegam pod ir35. Dodatkowo mam ubezpieczenia i szukam kolejnych projektów więc ponoć mam luz w tym temacie.

@jmuhha: blaty są zamontowane na 80cm więc mam całe ramiona oparte przez większość czasu. Prawdę
@pieczarkiiii: lojalka na 3 lata :) Robiłem zaocznie i skończyłem rok temu (nie wiem na ile masz świadomość w UK to jest standardowo mniej więcej £10k/rok)
Myślałem, że mi uznają fakt, że większość studiów zamiast na studiach spędziłem u klientów zarabiając im wuchte siania no ale postanowili jednak pokazać reszcie pracowników, którzy mają lojalki, że to tak nie działa :)

@PanBulibu: jesteś pewnien, nie jest dokładnie odwrotnie? xP