Wpis z mikrobloga

@texas-holdem: OP usunął mój wpis, to jeszcze raz.
Chciałeś zabłysnąć i przypomnieć aferę z kilometrówkamki i jednocześnie nie miałeś pojęcia, że sam wykopowy idol, był w to zamieszkany
Fani Radka wybaczą albo wyjaśnią 10% jego kompromitacji. O reszcie przypałów po prostu nie mają pojęcia

@adamec @dlugi_ @Bury_Zenek @CienRogategoSzczura @v-tec @stormkiss
Opipramolidihydrochloridum - @texas-holdem: OP usunął mój wpis, to jeszcze raz. 
Chc...

źródło: comment_1639125456dtgQ60xr5gFq8igWm8pMON.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@texas-holdem:

Jak widzisz, po moim komentarzu kolega postanowił swój post usunąć, by jakoś ograniczyć skalę swojej kompromitacji.

Ty się dobrze czujesz? :D
Cały czas prostuje twoje banialuki o tym jakim to niby poteznym politykiem jest Sikorski … a to niby ja się kompromituje .. Dałeś chociaż jeden dowód że Radek coś znaczy? Nie
  • Odpowiedz
@texas-holdem lepiej odpowiedź na pytanie dlaczego radzio jest najbardziej pazernym politykiem w EU? I jaka tajemna wiedzą dysponuje (poza zdradzaniem tajemnic państwowych) że znajduje się ktoś kto płaci temu niezbyt inteligentnemu politykowi 40k euro miesiecznie
  • Odpowiedz
Większość moich wpisów wstawiam z materiałem źródłowym.


@Opipramoli_dihydrochloridum: Aha i dlatego wstawiasz nagłówki w jpg zamiast linka do treści, by każdy mógł sobie sam przeczytać, że artykuł jest o tym, co rzekomy (bo nie wymieniony nawet z imienia) sąsiad Sikorskiego "w ekskluzywnym apartamentowcu" opowiada o "zwyczajach samochodowych marszałka" (który ma dwa samochody – o tym też się dowiemy z artykułu, a jakże – którymi rzekomo wcale nie jeździ) i o
  • Odpowiedz
to jedna z większych afer były ośmiorniczki …


@Opipramoli_dihydrochloridum: Rozumiem, że się mylę i prawicowe media oraz politycy ówczesnej opozycji (PiS) nie komentowali wtedy ośmiorniczek jako symbolu "rozpasania rządu"? Zresztą, tak szczerze, to za długo już tu odpisuję – muszę bardziej szanować czas. Jak pisałem, nie przeszkadzam już w kreowaniu narracji, pa.
  • Odpowiedz
@texas-holdem: nie przypomni sobie bo ich domena to nie pamiętać o porażkach, kłamać przy sukcesach.

Tacy jak on umieją tylko rzucać bezdennie puste komentarze, wstydu nie mają ani godności.
  • Odpowiedz
@szunis: Sikorski to karierowicz i już dawno skompromitowany polityk. Miał swoje 5 minut i niczym dobrym się Polsce nie przysłużył. Snuł tylko wizje o swojej prezydenturze, sławie i podejmowaniu wielkich tego świata w swoim dworku w Chobielinie, niczym angielski lord. Dokładnie tak sympatyczny Radek sobie trenował przed planowanym objęciem najbardziej zaszczytnych funkcji w państwie.
To żaden mąż stanu, tylko kolejny polityczny karierowicz, który jedyne co chciał ugrać to sukces dla
  • Odpowiedz