Wpis z mikrobloga

wyprowadza 40 tys euro miesiecznie


@ziemba1: "Wyprowadza", powiadasz?:D Po pierwsze, ile Twoim zdaniem powinien zarabiać człowiek, odpowiedzialny za wspólne stanowisko całej UE względem USA? Po drugie, to uposażenie nie jest nawet jego głównym źródłem dochodu.

PS
"Wyprowadzał" pieniądze z UE to taki jeden, który brał "zwrot za paliwo" na zezłomowanego wcześniej kabrioleta, którym rzekomo dojeżdżał z Polski do Brukseli. Przypomnisz nazwisko i afiliację partyjną?
@Opipramoli_dihydrochloridum: Nie w handlu, Sikorski pełni obecnie funkcję przewodniczącego delegacji UE ds. stosunków dyplomatycznych z USA (handel to zaledwie jedna ze składowych wzajemnych relacji strategicznych, gdzie Sikorski jest współautorem strategii po stronie Unii). I owszem, jest to osoba, która m.in. prowadzi rozmowy na linii Bruksela-Biały Dom. A z J. Bidenem Sikorski zna się bardzo dobrze, choćby z czasów ich wspólnych działań podczas tzw. Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Podejrzewam, że są prywatnie
@texas-holdem: No właśnie szukałem jakie sukcesy ma Sikorski na koncie jako przewodniczący delegacji. Zero znalazłem, tylko się dowiedziałem, że każdy kraj ma takiego szefa delegacji, czyli takich delegacji jest od #!$%@?. Z Polski takim szefem delegacji jest jeszcze Biedroń (Białoruś) i Czarnecki (nie pamiętam jaki kraj). Jak widać takim ‚przewodniczącym’ nie może zostać byle kto :D
Co do rewolucji na Ukrainie - to były kolejne zapewnienia Radka, kim on to nie
Opipramoli_dihydrochloridum - @texas-holdem: No właśnie szukałem jakie sukcesy ma Sik...

źródło: comment_1639075479gsjArtN4RQ8d0L6txI8Kj3.jpg

Pobierz
@texas-holdem: chcesz nam powiedziec ze Radzio dostaje pensje za swoje stanowisko w postaci samych konstultacji? Dziwnie placa w tej Unii. Pytasz ile powinien zarabiac? Podejrzewam ze za tyle pieniedzy konsultacje moga udzielac ludzie ktorzy maja w palcu najnowsze technologie. Myslisz ze Radzio by mi wytlumaczyl jak zbudowany jest odrzutowiec 5'tej generacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)