Wpis z mikrobloga

Wspomniany tutaj list dziennikarzy do Maxa jest prawdopodobnie najbardziej obrzydliwą rzeczą jaką kiedykolwiek widziałem w jakimkolwiek sporcie w relacji dziennikarz-sportowiec. Jak tak w ogóle można? Kto do #!$%@? wpadł na ten pomysł, uznał że to jest ok, zrobił tak, a potem opublikował tą informację? Dlaczego w ogóle zwracamy się tylko do jednej strony?
Żeby nie było... Zrozumiałbym gdyby zrobili coś takiego jak apel w imieniu kibiców do WSZYSTKICH kierowców o nie mieszanie się w walkę o WDC i prośbę o rozegranie wszystkiego na torze, ale coś takiego?
Skandal, który pewnie jak zwykle przejdzie bokiem.
#!$%@?ć brytyjską mafię, #!$%@?ć Sky i F1TV. Już wolę kuzynów i reklamy na Eleven i pewnie to samo za więcej na Viaplay.
#f1 #zalesie
  • 7
@Kordus
@Czuly-Barbarzynca

Proszę bardzo koledzy.

Naprawdę cały ten sezon jest skandaliczny jeśli chodzi o to jak traktuje się Maxa, a ja Lewisa (który zresztą pokazal dobitnie jakim jest zakłamanym #!$%@? kiedy mu albo zespołowi nie wychodziło i był pod presją.)
https://www.autosport.com/f1/news/a-request-to-verstappen-before-his-f1-title-showdown-with-hamilton/6864023/

Mam nadzieję że Bambo #!$%@? ten wyścig, inaczej znowu będzie zakłamane #!$%@? w jego stylu o tym jak cudowna rywalizacja to była, jak ma wspaniałych kibiców i fantastyczny zespół (na który