Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z neta z takiej grupki proponuje spotkanie. U niej. Ognisko. Granie na gitarze. Śpiewanie. A ja mieszkam niecała godzinę od niej. Każdy jedzie, nawet z drugiego końca Polski a ja wymyślam że jestem teraz za granicą na wakacjach. Btw nigdy nie byłem za granicą.

A wszystko przez aspołeczność, fobie społeczną i poczucie własnej wartości na poziomie -1745262728

Chryste jak ja się nienawidzę. WYJDZ DO LUDZI. Ta, jak ja już mam ścisk żołądka i chce mi się dwójkę ze strachu A TYLKO O TYM POMYŚLAŁEM. Mam dość. Zdechnę samotny

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@luxpl: @Coconut-nut @zielonykszak wiem że będę żałował bo żałowałem że nie poszedłem 6 czy 7 lat temu. Ale jakbym poszedł to miałbym po prostu 1 spotkanie rówieśnicze na koncie więcej, ale też 1 spotkanie kompromitacji więcej. Ja przy rodzinie się nawet kompromituje a co dopiero przy jakichś oskarkach i ładnych julkach dajcie spokój
  • Odpowiedz
@Lukiak: co za róznica jedna kompromitacja mniej czy więcej, i tak zapomną i tylko ty będziesz o nich myślał

NIGDY nie trać paczki z ładnymi ludźmi, każdy tam będzie o sobie myślał, nie zobaczą Twojego stresu
A nuż się wydarzy coś wartego wspominania
  • Odpowiedz
  • 0
@Feministka2000: psychiatra dał mi już dwa takie leki które miały pomagać po zażyciu właśnie 2 tabletek godzinę przed i gówno to dawało. Wziąłbym 4 ale nie chce przedawkować czy cos
  • Odpowiedz
@Lukiak: te od niego mogły mieć trochę inne zadanie (obniżanie adrenaliny, żeby żołądek nie wydzielał więcej kwasów trawiennych, rozkurczanie, spowalnianie pracy serca, obniżanie kortyzolu), a sam loperamid (bez recepty) ma takie działanie, że jest u źródła spowolnienie jelit i mniej wody do nich, tego nie da się psychiką obejść. Psychiatrzy się nie nadają w kwestii jelit. Jak już to gastrolodzy dadzą coś mocniejszego
  • Odpowiedz
@Lukiak: Chciałbym, żeby ktokolwiek znajomy zaproponował mi spotkanie xD ja na twoim miejscu bym #!$%@?ł na tę imprę, mówię ci jako osoba, która praktycznie nie wychodzi z domu. Oddałbym nerkę, żeby mieć znajomych i być zapraszanym na różne wypady
  • Odpowiedz
@Lukiak: To nie lepiej być na jakiejś introwertycznej, może depresyjnej grupce? Gdzie jak ktoś zaproponował by spotkanie to każdy by przyjechał z bagażem #!$%@?.

Na lęki fajna jest pregabalina.
  • Odpowiedz