Wpis z mikrobloga

Ogólnie kiedyś z kuzynem gdy nam nudziło się na zdalnych #!$%@? zajebistą akcje z fake kont na FB ja na pisałem to dwóch a potem do trzeciego gościa z klasy ja pisałem to chłopaków a mój kuzyn do dziewczyny z jego klasy i debile się nabrali po około 3 tygodniach zaproponowaliśmy spotkanie tylko takie żeby każdemu pasowało baby specjalnie daliśmy jako rocznik 2006 który wtedy pisał egzaminy i zaczęło się fake Kacper pisał z Fake Roksana Fake Magda pisała z Fake Michałem i fake Agata pisała z Fake Rafałem niestety ale tej ostatniej konwersacji pomiędzy Rafałem a Agatka się nieudało bo na propozycję spotkania odpowiedziała że nie ma czasu bo gdzieś wyjeżdża ale te 2 pierwsze pary wyszły moich 2 klasowiczów spotkało się koło pizzeri w oczekiwaniu na Julki w sumie to mogliśmy dać tą samą ale od razu by się szczaili dziewczynom specjalnie napisaliśmy że spotkanie pół godziny później a chłopakom że się spóźnia aby rozpoznać ustalili z kuzynem specjalne znaki jedna miała przyjść z małym pieskiem Jorkiem a druga w czarnej kaszkietówce miała wysiąść z busa miejskiego niekoledzy podjarani czekają na baby wychodzą i się tak na siebie dziwni patrzą akurat 2 kolegów z klasy i 2 koleżanki w tym samym momencie i zaczeli gadać na zdjęciach to inaczej wyglądałeś a chlop to samo ostatecznie się kapneli bo imię takie same ale nazwiska inne nie dowiedzieli się kto ich tak pięknie zrobił w #!$%@? no ale to my z kuzynem zostali frajerami bo jedna para się serio sobie spodobali i Kacperek wyrwał Roksanke jak by to wiedzieli że to dzięki mnie i kuzynowi to za żart by się #!$%@? a za idealne dobranie to by im ten #!$%@? przeszedł . yebac
#przegryw
  • 1