Wpis z mikrobloga

Do jutra działa zniżka 34% na test Gallupa (kod: GIFT34) - pełna wersja wychodzi ~170 PLN. Test można kupić i wykonać innego dnia niż dzień zakupu, koniecznie w języku polskim. Test jest bardzo dobrze przetłumaczony. Nie ma znaczenia jak dobrze znasz angielski - jest wystarczająco mało czasu na każde pytanie i każda sekunda na rozkminienie o co chodzi to spora strata (ja nawet po polsku nie zmieściłam się w czasie przy czterech pytaniach).
Jeśli ktoś jest nastawiony na pracę nad sobą i nie boi się szukać źródeł, na pewno wiele zyska :))
#rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #psychologia #produktywnosc #16personalities
  • 12
@turok2016: taktak. Tzn inaczej: sam test mi nie pomógł, ale praca w której zgłębiałam się w wyniki już bardzo pomogła. Słuchałam podcastów z osobami, które mają podobne talenty co ja, używałam materiałów ze strony na której jest test itp. Do tego sama rozpisywałam sobie rozkminy na temat każdych talentów. No i takie wyłowienie swoich przekonań/schematów pomaga mi na co dzień. Po pierwsze w rozumieniu siebie - dlaczego coś robię, zauważyć tego
@ama_tor: zniżka się już skończyła. Co do podcastów to odcinki 'Z pasją o mocnych stronach' o talentach, które najmocniej przejawiam. Z rozmów z zaproszonymi mogłam znaleźć jakieś schematy zachowań wokół danego talentu, albo zapożyczyć jakieś sposoby radzenia sobie z trudnościami z niego wynikających, czy jak dawać mu się rozwijać. Oczywiście samo przesłuchanie nic nie da - trzeba przysiąść, zrobić notatki, rozpisać jakie się ma problemy i zaplanować wdrażanie zmian. Są też
Ten test powinen być robiony obowiązkowo w szkołach średnich, wtedy masa ludzi uniknęłaby frustracji i złych decyzji zawodowych : ()


@factoryoffaith_ @Patatina: może i tak, aczkolwiek myślę że w szkole średniej wyszłyby mi zupełnie inne wyniki. Mam kompletnie inne mniemanie o sobie w tej chwili.