Wpis z mikrobloga

Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na basenie
– żarcie z diety pudełkowej

Tak jest dzień w dzień, przerywane wypadami na starty w triathlonie do Turcji czy Włoch. To wszystko jest z tych pensji jak kasjerka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #drspraweczka #posilekzawysilek #medycyna #lekarz
Pobierz tomasztomasz1234 - Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na ba...
źródło: comment_1638973995w9AJYNZTZ9XZdADVMiN46U.jpg
  • 135
@tomasztomasz1234: #!$%@?. Lekarza stać na zdrowy tryb życia. No #!$%@? niesamowite.
Stary, jak takie kokosy to działaj. Kończ medycynę i jazda...
"Z pensji rezydenta" to by jej nie było stać na żarcie z Biedronki. Ale każdy lekarz ma możliwość dorobić. Stawki na SOR, jeśli szpital jest w dupie (a większość jest, bo coraz więcej lekarzy #!$%@? pracę na SOR w takich warunkach jak obecnie) dochodzą do 200 zł/h. Czyli za dyżur
o tym właśnie jest post. Są takie możliwości zarabiania niedostępne w jakimkolwiek innym zawodzie, a jednocześnie są protesty.


@tomasztomasz1234: > @FaterAnona: ja tak nie uważam, ja po prostu punktuję ten dysonans między obrazem z protestów a obrazem z instagramu

Dobra, czekaj, jeszcze raz wytłumaczę coś, co pisałem już często wcześniej. Obecnie w protestach nie chodzi o to, że lekarze globalnie mało zarabiają. Każdy, dosłownie każdy lekarz może mieć kasy jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@tomasztomasz1234: Ja po użeraniu się z takimi ludźmi jak ty w przychodni nie kończę na masażu i żarciu z pudełka. Tylko idę przejść i przepić minimalna na mieście. Bo #!$%@? po to żeby wydawać jak mi się żywnie podoba jprdl

Zanim zaczniesz #!$%@?ć opie to sprawdź sobie ustawę, tam masz dokładnie ile zarabia rezydent, bogaci starzy i mężowie nie są zapisano w ustawie, nie dostaje ich każdy rezydent w komplecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@tomasztomasz1234: w Polsce nigdy nie będzie lepiej dopóki będą takie dzbany jak ty. Laska że zdjęć na bank ma bogatych starych (pewnie też lekarzy), ot cała tajemnica. Przez to że rezydenci mało zarabiają, później tylko takich bananów stać żeby zostać lekarzem i żyć jak człowiek, a zdolne dziecko biednych rodziców musi wegetować póki nie zrobi specjalizacji.
@tomasztomasz1234: Ja po użeraniu się z takimi ludźmi jak ty w przychodni nie kończę na masażu i żarciu z pudełka. Tylko idę przejść i przepić minimalna na mieście. Bo #!$%@? po to żeby wydawać jak mi się żywnie podoba jprdl


@dr_Batman No, i to szanuję jak #!$%@?. Tak trzeba żyć :)