Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Najlepiej w ogóle nie gankować przegrywających linii bo ci to gry nie wygra, co najwyżej sprawi, że nie przegrasz bardziej. Osobiście czasem zgankuje taką linię gdy widzę potencjał ale raczej staram się wyczaić przed startem gry kto z mojej drużyny potrafi grać i patchuje pod tą linię.
  • Odpowiedz
@iAmTS: "z------m solo linie przez gre jak zjeb albo pickowanie czegos gównianego - jungler to twoj obowiazek aby mnie wycarrowac - ale jak to ignorujesz mnie - aaaaaaaaaaaaaa" XD piersza zasada gry supkiem i junglerem, ignorowanie trollow
  • Odpowiedz