Wpis z mikrobloga

@Koorteo jeśli są tacy co zarobili kilka baniek to raczej z pasywnego dochodu z krypto nie mają zamiaru żyć, są osoby które mają koparki, ale też żeby wszystko postawić na to żeby patrzeć jak się wiatraki kręcą to nie da rady. Rynek zbyt niestabilny i nie można dłużej sobie zaplanować takiego życia dalej niż pół roku. Może być ze ktoś działa na runkach finansowych i z tego żyje, lub był hodlerem dobrej
@Koorteo: Taki Cake ma ok 70% APR na automatycznym stackingu na pancakeswapie.

Wszystko zależy od tego jak często musisz wypłacać bo np Cake przez ostatnie 30 dni spadl z 20$ na 10$ i nagle wszystko jest warte -50%. Na % APR i tak wyjdę na + ale nie jest to na tyle stabilne żebym tylko z tego żyć i wrzucił tam wszystkie swoje oszczędnośći...


Plus taki ze Cake to token najpopularniejszej
@Filip3k91: Myślałem o cake, chwile tam farmiłem w różnych parach, ale codziennie musiałem zerkać, czy aby krypto z pary nie spadło zbyt nisko. patrzyłem na pare CAKE-BNB, ale rzeczywiście bardziej opłaca się chyba staking samego CAKE.
@Koorteo no to nie da rady stabilnie z stakingu, włożyłem na staking CAKE za 6k dolarów miesiąc temu, teraz warte 3.3k a za miesiąc może będzie 9 a może 1.5. Stały dochód na poziomie 4-6k PLN to 2 dobre koparki teraz jedynie loga zapewnić. Jakies 600/700 mh/s co potrzebuje jakiegoś 80k inwestycji a nie wiadomo kiedy się skończy kopanie.
@javelin: Łopatologicznie - spadło zainteresowanie Cake to i spadła jego cena. Rozumiem ze jakby rósł to by znaczyło że giełda jest bardziej popularna? Chyba nie, tym bardziej ze w sumie nie potrzebujesz na pancaku posiadania ich natywnego tokena zeby placic np mniejsze fee.

@Koorteo: Ale to farmiles LP? Moim zdaniem za duze ryzyko i za male zyski, ale co kto lubi. Ja mowie o Syrup farmach i stackingu samego Cake
@Filip3k91: stakowałem QI-BNB, ale 3 dni tylko, QI poszło do góry i w sumie udało się zarobić $600, ale to raczej czysty fart i obserwacja cały czas czy QI rośnie, czy spada. Obecnie stakuje jeszcze FINS-BNB na autosharku, ale FINS strasznie spadł, czekam aż wróci do $0.3+, żeby chociaż wyjść na 0, a z wyfarmionych FINS profit.
@Koorteo: A nie zarobiłbyś więcej bez takiego farmingu? Po prostu zwyczajnie za hodlowanie? Bo w przypadku kiedy któras z krypto rośnie i tak masz większy zysk niz z tego co udaje ci sie wyfarmic.
@Filip3k91: Zarobek był ze względu na wzrost QI, a nie na wyfararmione CAKE.
Jeszcze staram się skupować BSW po cenie ~ $1 i sprzedawać gdy wrośnie ~$1.5. Tak zrobiłem wczoraj, wyszedłem z zyskiem i czekam na spadek, by znów zakupić.