Wpis z mikrobloga

wspaniałe. Nie dość, że rozwalają pieniądze na idiotyczne inwestycje to jeszcze teraz wydają pieniądze miejskie na walkę polityczną.


@Golfinho: ostatnio miałem niespodziankę w skrzynce. Jak drukują z naszej kieszeni takie broszureczki propagandowe to spoko? Sorry, że wychodzi odbijanie piłeczki, ale trzeba koniecznie ludzi uświadamiać jak to jest z tym cudownym polskim ładem bez pryzmatu tuby propagandowej rządu.
Niewierny_Mops - > wspaniałe. Nie dość, że rozwalają pieniądze na idiotyczne inwestyc...

źródło: comment_1638920558Cevd2Ine7P5uLiBci5wZkj.jpg

Pobierz
@jakub1212: Walka niczym malowanie kwiatów kreda na ulicy. Polaków interesuje strategia działania opozycji a nie działania operacyjno-taktyczne czyli takie pojedyncze ruchy, które od 7 lat utrzymują PiS-owi poparcie. Dobrze @Golfinho wskazał, ze to walka polityczna i tyle. Nie ma się czyn podniecać.
@piaskun87: tylko motloch zobaczy napis "polski lad" na autobusie i to do nich tylko trafi. a kto tam wie co to ta inflacja i te 7% czy to zle czy dobrze. ludzie nie widuja antyreklam na miescie wiec sa zaprogramowani ze jak cos jest reklamowane to jest dobre i milusie.
@Niewierny_Mops @Fifarafaaa @jakub1212 @SeriousDude Ej, ale ja nigdzie nie powiedziałem, że popieram ani Polski Wał, ani propagandę pisiorow. Jedni i drudzy są siebie warci. Problem mam z rozpieprzaniem pieniędzy z miejskiej kasy przez jednych polityków na to, aby walić w innych polityków. W tym samym czasie jeżdżę po dziurawych drogach i płace za śmieci w odniesieniu do ilości zużytej wody (co swoją drogą reklamowali taką samą idiotyczną propagandą). W dupie mam ich