Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby moja dziewczyna była troche głupsza.

Jesteśmy razem od jakiegoś czasu, i coraz bardziej zauważam dzielącą nas przepaść intelektualną.
Ona studiuje na najlepszej uczelni w Polsce, ja jakiś gównokierunek na obsranym uniwersyteciku dla zjebów.
W każdej naszej dyskusji potrafi mi wypunktować moje błędy, i zwykle ma rację. Jest bardzo wyrozumiałą osobą, i czuję że kocha mnie mimo wszystko. Ale zaczynam czuć się jako ten gorszy, głupszy. Ona ma spore ambicję w życiu, a ja ledwo radzę sobię z depresją.

Gadałem już z nią o tym parę razy i zawsze konczyło się na przekonywaniu mnie, że to ja jestem ten inteligenty, a ona po prostu dużo czasu spędza na nauce.

Nie wiem już co robić, czuję że ciągne ją w dół swoim nieogarnięciem życiowym. Bardzo ją kocham i już chyba wole z nią zerwać dla jej własnego dobra i zgnić sobie sam w samotności. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #tinder #przemyslenia
  • 9
  • Odpowiedz
@GigaKutacz
Daj się jej pociągnąć w górę. Mądra żona to podstawa udanego życia. Skoro cie to #!$%@?, znaczy ze masz ambicje. Trzym się jej bo nic juz lepszego ci się nie trafi dzbanie. A kobita siedzi z dzieckiem and its over dla baby
  • Odpowiedz