Wpis z mikrobloga

to uwaga na renomowanej stacji diagnostycznej po zapytaniu sie czy za opłatą sprawdzą mi kilka rzeczy w tym wyciek powiedzieli ze NIE bo właściciel nie chce sobie warsztaciku pobrudzić


@Rustyyyy:
no i?
mieli takie prawo i wcale im się nie dziwię, że nie chcą się babrać w twoim syfie
no nic mam nadziej ze będzie jechał za jakimś gruzem i przez przypadek wyżyga cały olej


@Rustyyyy:
no na pewno wyżyga, mhm ( ͡º ͜ʖ͡º)

no nic, mam nadzieję że ci zabiorą kwity tego cieknącego strupa i zezłomujesz
@Rustyyyy: takie rzeczy oddaje się do mechanika. Większość wyciaków nie jest na pierwszy rzut oka do zlokalizowania. Trza umyć miejsce wycieku i patrzeć gdzie cieknie. I tak, samochód z wyciekami nie przejdzie przeglądu i bardzo dobrze!
@blackmilk: @PanKracy582: wolę zapobiegać niż leczyć dla tego po zauważeniu plamki zaraz chciałem to sprawdzić. Jak widać stacja diagnostyczna nie jest dobrym miejsce do sprawdzania takich rzeczy. No nic mam nadzieje ze mechanicy w mojej okolicy poradzą sobie z tym ultra skomplikowanym zadaniem jakim jest zlokalizowanie wycieku. Zgaduje ze przynajmniej jeden stwierdzi ze żadnego wycieku nie ma.
Jak widać stacja diagnostyczna nie jest dobrym miejsce do sprawdzania takich rzeczy.


@Rustyyyy:
ależ jest tylko nie każda :)

No nic mam nadzieje ze mechanicy w mojej okolicy poradzą sobie z tym ultra skomplikowanym zadaniem jakim jest zlokalizowanie wycieku.

myślałeś o tym aby oddać auto do dobrego warsztatu?

btw. sam nie potrafisz zlokalizować źródła problemu?
@PanKracy582: czym jest dla ciebie dobry warsztat? Mam do Niemiec jechać?
Kazdy polski warsztat coś bardziej lub bardziej #!$%@? tak sie zastanawiam co trzeba umieć by zostać mechanikiem w tym kraju.
czym jest dla ciebie dobry warsztat?


@Rustyyyy:
taki który potrafi zdiagnozować problem i go usunąć?

Mam do Niemiec jechać?

jak chcesz to możesz nawet spakować auto w kontener i wysłać do Dubaju ¯\_(ツ)_/¯

Kazdy polski warsztat coś bardziej lub bardziej #!$%@? tak sie zastanawiam co trzeba umieć by zostać mechanikiem w tym kraju.

współczuję doświadczeń