Wpis z mikrobloga

czasem mówię kompletne bzdury, nie dlatego żeby kogoś rozśmieszyć lub komuś się przypodobać tylko tak po prostu z dupy powiem jakaś absurdalna rzecz która mi przyjdzie do glowy

mogę w towarzystwie palnąć ze mój ojciec jest wojewodą rzeszowskim i przez 5 minut tłumaczyć czym się zajmuje aż w końcu mi się nudzi i mówię że nim nie jest

moje życie to performens
  • 14
@majorkuprik moja babcia pochodzi z rosji i próbowała przeforsować żebym miał na imię włodzimierz ale mama sie nie zgodziła bo hołdowała nieco innym wartosciom więc dała mi na imię mikołaj

jak byłem mały to czytała mi bajki po rosyjsku i wychwalała imperialną politykę rosji, jak się kiedyś bardzo rozchorowalem to zawierzyla moje życie wladimirowi putinowi i potem mówiła że to mnie ocalilo i że w podzięce muszę po ukończeniu 18 roku życia
@Kevin00: ja mialem kiedys taka zabawe, ze jak ktos #!$%@? stereotypami w rozmowie jakas narodowosc, to mowilem, ze ja z niej jestem. Efekt byl zawsze taki sam:
- Ruskie zlodzieje, etc
- ej ale ja pochodze z Rosji, moja matka to rosjanka, urodzilem sie w Omsku xD
- zmieszanie na twarzy - a no no to wiadomo, nie kazdy zly, rosja wielu wybitnych ludzi miala, itp

Zawsze tak samo, czy to