Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: nie chodzi chyba o strach, po prostu ten temat nikogo nie obchodzi, poza garstką napaleńców. Żeby kierować samochodem trzeba wyrobić prawo jazdy i nikt nie narzeka - większość ma, nawet, jeśli nie ma samochodu, bo jest u nas taka kultura że ludzie uważają prawko za bardzo potrzebne. Natomiast nikt nie uważa broni palnej za potrzebną, a jak ktoś ma takie hobby to wyrobi sobie pozwolenie na b--ń które dla
  • Odpowiedz
Polacy nie mogą mieć zbyt wielu praw bo się zachowują jak małpy.


@AndyMendy: chciałoby się zaprotestować, ale przypomniałem sobie, że jak raz, parę lat temu, pozwolono składać wniosek na krótkie tablice rejestracyjne tylko z deklaracją obywatela, bez sprawdzania, bez zaświadczeń, że deklaracja jest zgodna z prawdą - to w parę miesiecy okazało się, że skala kłamstw jest tak duża, że dość szybko wyczerpano pulę numerów.
  • Odpowiedz
@Polinik: ja tego nie pisałem złośliwie tylko prawdziwie. Żyje już parę dekad i po prostu widzę jak jest. Tutaj trzeba za mordę trzymać bo by się hołota pozabijała o karpia w Lidlu przed świętami
  • Odpowiedz
o prawo jazdy też się musisz prosić


Nie, nie muszę. Mogę nie być kolekcjonerem motoryzacji, miłośnikiem czterech kółek, rajdowcem, ani udawać niczego z powyższych.
Muszę zdać egzamin (rakotwórczy, ale to wynik obecności ubecji i ich fanbase wśród egzaminatorów) i wypełnić formularz.

Dziwne że mój przyjaciel nie będąc ani sportowcem ani kolekcjonerem udał się do pewnej firmy zapłacił kilka tys zł i pozwolenie dostał.
  • Odpowiedz
@wykopyrek twoje argumenty są mocne ale b--ń jest zła i mimo wszystko cieszę się że nigdy nie będzie tu legalna. Mimo twoich argumentów :) dzięki temu czuję się bezpiecznie że dziecko mi nie zginie w strzelaninie w drodze do szkoły.
Całe szczęście ta dyskusja pozostanie na poziomie akademickim bo takich ludzi jak ty jest zdecydowanie mniej.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: ubecja wśród egzaminatorów prawa jazdy xDDDD
To już jakiś wyższy poziom prawackiego s----------a umysłowego. Takim jak ty strach dać nóż kuchenny do łapy a co dopiero b--ń palną
  • Odpowiedz
@wykopyrek to ze ty jesteś rozsądnym i mądrym człowiekiem nie znaczy że każdy taki jest. Nie mierz wszystkich swoją miarką, chociaż tutaj to bardziej komplement. Na świecie nie brakuje oszołomów a b--ń jest zła i niebezpieczna takie są fakty.

Na wykopie nie brakuje przegrywów którzy mając dostęp do broni zaczęliby strzelać do kobiet. Tak samo lewicowych i prawicowych frustratów. W Stanach mieliśmy przykład gdzie ostatnio włamują się do kongresu ludzie z
  • Odpowiedz
Kurde w jakie złote posty dzisiaj mirko obrodziło, nie mogę oderwać się od kłótni. Tutaj o rynku broni i dostępie, kilka wpisów wcześniej kowidianie vs antykowidianie, powinienem wziąć się za robotę ale nie potrafię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
twoje argumenty są mocne ale b--ń jest zła


B--ń to przedmiot. Nie ma żadnego charakteru. Ani dobrego, ani złego.

i mimo wszystko cieszę się że nigdy nie będzie tu legalna.


Łuk
  • Odpowiedz
@maad: b--ń czarnoprochowa jest od lat dostępna na dowód osobisty i, zapewniam cię, równie śmiercionośna jak ta nowoczesna, a mimo tego nie obserwuje się epidemii wysokiego stężenia ołowiu wśród ofiar drogowej agresji.
  • Odpowiedz
@wykopyrek mnie to cieszy bo mimo tego co piszesz czuję się bezpieczniej bez broni. Możesz pisać co chcesz ale dyskusje przegrałeś bo B--Ń NIGDY ZA TWOJEGO ZYCIA NIE BEDZIE LEGALNA. nigdy, pogódź się z tym i odpuść. Idź już
  • Odpowiedz