Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Kilka ogólnych protipow dla dziewczyn na #tinder szukających kogoś na stałe.
1. Wrzuć zdjęcia z różnych rzeczy które lubisz robić. Lubisz jeździć na rowerze ? Wrzuć z jakiejś wycieczki rowerowej. Pierw się patrzy na zdjęcia jak są same z lustra czy przedpokoju albo gole cycki to jednak słabo.
2. Zrób opis, serio czytamy opisy. Wiemy wtedy chociaż trochę o Tobie i łatwiej zagadać. Z jednej strony mamy nie pisać " hej co tam ?" A z drugiej jedno zdjęcie twarzy i brak opisu nie dają pola do manewru.
3. Muzyka na Spotify, nie potrzebujesz premium a muzyka sporo mówi o człowieku np to by patusiarom z rapsami dać w lewo :P Nie wrzucaj kawałka jak wszystkie lub bo modnie. Daj kawałek który faktycznie lubisz nawet jeśli nie każdy go zna :)
4. Zagaj pierwsza, mamy XXI świat się nie zawali. Dawniej kobiety też pomagały facetom się poderwać nie ma nic w tym złego a moim zdaniem to duży plus.
5. Nie lajkuj jak leci. Lepiej zalajkowac 1 osobę na 100 i mieć 4 pary niż milion dziadostwa.
6. Wchodzi na tinder codziennie byś nie znikła dla algorytmu. Daj chociaż jeden w lewo i zamknij jak nie masz czasu.
7. Jeśli nie palisz a palilas wywal zdjęcie z fajkami. Wielu gościom palenie przeszkadza, nie chcą się całować z popielniczka.
8. Nie oszukuj, bądź sobą i tak spotkanie to zweryfikuje a szkoda Twojego i gościa czasu.
9. Zaangażuj się w rozmowę. Jak masz za dużo par i nie masz jak odpisać to je skasuj i zostaw tylko tego z którym chcesz spróbować.
10. ??? Ty mi powiedz :)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #randkujzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem
O no tak, super przydatny poradnik, bo dziewczyny mają ogólnie niezbyt duże szanse na bycie zauważonymi na Tinderze, ale dzięki poradom wyżej zawartym rzeczywiście któraś z nich może zwiększyć swoje szanse w oczach mężczyzn

XDDD
Przecież takie pierodolenie jest oderwane od rzeczywistości
  • Odpowiedz
5. Nie lajkuj jak leci. Lepiej zalajkowac 1 osobę na 100 i mieć 4 pary niż milion dziadostwa


A potem bedzie narzekanie

czemu mi nie dała lajka, ksiezniczki poluja tylko na chadów p0lki wstrętne


(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@losowynick13: Lasek na Tinderze jest masa jak ktoś szuka czego niezobowiązującego to spoko ale znalezc dziewczynę trudno. Może dlatego że dziewczyny to utrudniają się skrywając :p A potem się dziwią że wielu facetów naciąga je na sex no ciekawe dlaczego xD
Poradnik jest dla lasek, może chociaż 1 się przyda :)
Mi znajoma pomogła z profilem i jestem jej wdzięczny więc przekazuje pomoc dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegryw162cm: No i po co mi masa par jak z żadną z nich bym nie chciał być xD ? Lepiej mniej ale konkret by faktycznie chcieć się spotkać :)
Jak np laska nie chodzi po górach i nie lubi się ruszać a tak chciałbym z nią w dużej mierze spędzać czas wolny to po co lokować takie laski i tracić mój ich czas :D

Szkoda że na Tinderze nie ma
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: dodałbym ze jak coś szukacie na stałe to #!$%@? nie tydzień po rozstaniu bo jesteście tak #!$%@? psychicznie po tym ze szkoda gadać. Oczyścicie niebieskich się tez to tyczy.
A co do poradnika, fajny ale chyba nie dla różowych co są na tinderze xD
  • Odpowiedz
@Ranger: Drogi ekspercie zatem gdzie szukać jak w Twojej wiosce nikogo nie ma :D?
Czy może zamknąć się w piwnicy jak polowa wykopków i #!$%@?ć że nikogo nie ma ?
Sam szukałem "na żywo" przez kilka lat i nic jak już znajdywałem fajne to zajęte.
XXI trzeba szukać przez neta :)
  • Odpowiedz
@Ranger: No to powiedz gdzie :P Badoo no jest średnio xD Grupy na fb - trochę dziwnie atakować losowe osoby xD
HEJ ANIA TEŻ LUBIĘ ROBIĆ PIZZĘ MOŻE CHCESZ BYĆ MOZARELLĄ NA MOIM CIEŚCIE EHHE xD
  • Odpowiedz
@Ranger: Nie jestem w stanie tego zrobić ludzkości xD Wczoraj założyłem badoo i się trochę przeraziłem, nie powiem jedna na 500 była fajna w moim guście ale poziom ogólny o wiele niższy. Na tinderze też są fajne dziewczyny.
Tak jak W Django był 1 murzyn na 10000 tak na tinderze 1 na 1000 to kandydatka potencjalnana coś więcej xD
Nadal lepiej niż nic na żywo :P Zresztą taka ciemnica na
  • Odpowiedz