Wpis z mikrobloga

@ciootka a to nie możesz używać alkoholu, ale w sposób umiarkowany? Żeby nie było kaca rano? XD


@overjoyed: Takie Januszowe rady są po prostu doskonałe… w stylu „masz depresję? Idź pobiegaj”. Gdyby to tak działało to w ogóle nie byłoby nałogów, alkoholizmu itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciootka: nigdy nie ogarnę ludzi który piją co tydzień. Miałem w pracy spokój od picia a teraz przyszły do nas dwie nowe panny które wszystkich namawiają na picie xD powiedziałem że nie pije i tyle. Oczywiście jak nie pije to też mam iść do klubu bo tak a jak nie to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@enzojabol: No i? Jak to sie ma do tego co napisalem? Alkoholicy to jakis nieduży procent wszystkich pijacych, wiec nie zesraj sie. Najlepiej wszystko ograniczyc i zyc, a raczej wegetowac, jak jakas ameba.
  • Odpowiedz
@Seabiscuit: Nie zesraj się. Wyśmiewaj dalej osoby które mają do danej kwestii inne podejście niż ty. Masz w #!$%@? szerokie horyzonty. Zapewniam cię, że osoby które po np. 2 piwach podświadomie sięgają po kolejne i finalnie piją sporo więcej niż np. sobie założyły przed imprezą to nie jest nieduży procent wszystkich pijących.
  • Odpowiedz
@ciootka: gratulacje! :) Mi w kwietniu minęły 4 lata odkąd nie piję. Nie byłam uzależniona, nie piłam też do nieprzytomności. Również pomyślałam "po co?", szkoda zdrowia i pieniędzy. Najciężej było przekonać znajomych, że wszystko u mnie ok i nie jestem w ciąży ;)
  • Odpowiedz