Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: ja się nie zaraziłem, babci nie zaraziłem, nie byłem w szpitalu, 95% skuteczności podniósłbym do 100, bezpieczeństwo też się zgadza.

Nie wiem co ci tam wstrzykiwali i z czego to było gotowane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@JanDzbanPL:

Ponad 90% hospitalizowanych to nieszczepy. W krajach gdzie jest najwyższy % zaszczepionych mają najniższy współczynnik zgonów i hospitalizacji. Cała masa nieszczepionych 30-kilku latków pod respiratorami, wielu z nich umiera.
W skrócie, obrazek z dupy.
  • Odpowiedz
@Jabby: no bo bogate kraje mają najlepszą służbę zdrowia i to one poszły w szczepienia XD

SZURZE W AFRYCE MAJĄ 20 tys. zgonów przez covid na milion mieszkańców,
a w Niemczech tylko 0,2 tys.

WIDZISZ? SZCZEPIENIA DZIAŁAJĄ, TO NIE PRZEZ POZIOM SŁUŻBY ZDROWIA, BO CO TO MA DO RZECZY
  • Odpowiedz
  • 74
Ja #!$%@?, upadek nauki. Młodzi ludzie, z dostępem do wiedzy całego świata,.czerpią informacje z Facebookowych grupek i memów. I jeszcze są z tego #!$%@? dumni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BoskiPrototyp:

a może ma to coś wspólnego z tym że ci co przeszli covida mają już przeciwciała?

No popatrz. A tych przeciwciał coś nie mogą sobie wyrobić w słabo zaszczepionej Polsce. Nie mówiąc już o beznadziejnie zaszczepionej Rosji gdzie mamy 1184 zgony dziennie
  • Odpowiedz
  • 4
@JanDzbanPL Skuteczność wynosiła 95% w okresie badań - gdzie tu fałsz? Gdybyś rozumiał na czym te badania polegają to wiedziałbyś, że z definicji te statystyki mogą tylko słabnąć z każdym miesiącem.
  • Odpowiedz
Większym problemem zaraz będzie znowu wydolnośc służby zdrowia po przekształceniu szpitali na covidowe. Może nie tak długofalowym, ale w najbliższym czasie bardziej dotkliwym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Malpaztaboretem:

I przez dzbany od memów, co się śmieją z, hy hy, covidian, będą ludzie umierać. Bo karetka zamiast do kogoś z zawałem czy udarem pojedzie do "wolnego" człowieka co wcześniej zarzekał się "nie będzie brał udziału w eksperymencie", a w tym momencie płuca wypluwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanDzbanPL: czekam aż będą sprzedawać w Lidlach i Biedronkach szczepionki do jednorazowej iniekcji XD To będzie hit sprzedaży! Takie co tygodniowe dawki przypominające.
  • Odpowiedz