Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy bo mam nieciekawy problem . Dowiedziałem się, że mam stulejke i to taką już mocną. Wizytę u urologa mam dopiero w środę a zabieg pewnie za około 2 tygodnie. Te ujscie napletka, czyli końcówka napletka mi się zakleja i to już trochę mocno. Da się trochę rozkleić żeby się wysikac, ale to powoduje że coś mnie potem po tym zaczyna piec To piecze albo cewka moczowa zapewne przez obtarcia albo tez druga rzecz. Otóż przy cewce moczowej mam jakąś taką cienką skoreczke która łączy napletek z praciem i jak probowalem 2 dni temu zdjąć skórkę z prącia to właśnie zaklula mnie dwa razy ta skórka łącząca napletek z praciem. . On nie pozwala mi zdjąć napletka do końca. Chyba jest za krótka Ale znowu przy rozklejaniu końcówki napletka zauważyłem, że zaczyna mnie piec. Najlepszym sposobem jest po prostu jak najmniej pić żeby jak najmniej sikać. Co z tym powinienem zrobić?
#zdrowie #urologia #lekarz #p---s #urologia #leki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: dłuższa historia. Ogólnie tą stulejke mam już od.naprawde wielu lat, ale przynajmniej miałem tą końcówkę ujścia napletka otwarta dzięki czemu mogłem.sie normalnie wysikac. Niedawno miałem zakazenie dróg moczowych. Nie domyślałem się z początku ale pewnie przez stulejke bo nie mogę przez nią myć prącia. Przez branie antybiotyków po prostu końcówka napletka mi się mocno klei, przez co.sie zamyka przez co muszę odklejać przed każdym sikaniem. Ale to kolei powoduje
  • Odpowiedz
@mambar: aż przejrzałem Twoją aktywność, w wieku 26 lat 'dowiedziałeś się', że masz zaawansowaną stulejkę? Jeżeli to nie bait to w ogóle zaglądałeś tam na dół wcześniej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Keeis: wiem że to wygląda na bait. Cholernie mi teraz wstyd Sprawa wygląda tak że wychowywałem się bez ojca. Najwięcej czasu poświęcały mi matka z babcią. Nic mi nie mówiły jak byłem dzieckiem że to trzeba ściągać i myć a sam nigdy się tym nie zainteresowałem. Więc to też wynika z mojej głupoty. Nawet nie wiedziałem przez tyle lat, że mam stulejke i co to jest stulejka Nigdy napletka nie
  • Odpowiedz