Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taukuZielonka: "co tak ucichiliscie, jak Wam podalem dane ze zrodlami xD"

Nie oczekujesz chyba, że ktoś Ci odpowie w ciągu godziny? Ja osobiście nie żyję na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami - być może w przeciwieństwie do Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem też na co mam tam niby odpowiadać - cytujesz, że detranzycja ma skuteczność od 95% do >99% - znaczy zajebista metoda. A w drugim fragmencie cytat mówi, że dla tego już znikomego procenta, dla którego nie osiągnięto pożądanego rezultatu, aż w połowie przypadków nie było to związane ze złym wynikiem tranzycji tylko złym doborem metody radzenia sobie w dysforią w tych przypadkach
  • Odpowiedz
@Neater


Nie oczekujesz chyba, że ktoś Ci odpowie w ciągu godziny? Ja osobiście nie żyję na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami - być może w przeciwieństwie do Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Sie gra, sie ma ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taukuZielonka: dziś Ci już nie odpowiem, ale daj mi na tą wiadomość odpowiedź choćby kropką to jutro postaram się wejść w polemikę z tym, co piszesz
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Ale ty jestes oswiecony. Od razu widac, ze jestes polbogiem, nie to co te prawackie, prostackie, miesozerne, heteroseksualne smiecie. Jestes eteryczny, wstyd mi ze musisz stapac po tej samej ziemi i oddychac tym samym powietrzem co my. Jestes taki gleboki, postrzegasz swiat w 5 wymiarach, przebywasz w czwartej gestosci. Powiedz mi cos wiecej o tych dzieciakach ze spranymi glowami z rozbitych rodzin albo takich dla ktorych rodzicow wazniejsze bylo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taukuZielonka: nie chodzi o spinę - jakbym się spinał to bym się zapienił na ustach i nie odpowiadał, albo rzucał bluzgami.

Te wyliczenia sa zeby nie zmniejszac liczby ofiar tej chorej praktyki. A co do skutecznosci, to ciezko odwrocic krzywde ktora Ci ludzie sobie / rodzice im zrobili.

Tu być może nasze nieporozumienie wynika z tego, że wkradł mi się błąd i napisałem nie o 95-99% skuteczności tranzycji, tylko niechcący detranzycji. Nie wiem czy wywnioskowałeś z kontekstu o co mi chodziło czy nie, ale mea culpa.
Natomiast jeśli tak i odnosisz się mimo wszystko do tanzycji to to tak jakby powiedzieć, że liczba 70% skuteczności radioterapii przy raku prostaty służy napędzaniu krzywdy tych 30% u których nie zadziałało.
  • Odpowiedz
@Neater szybkie dwa sprostowania.

- Bez spiny, w sensie odpisz jak będziesz miał czas.

- "Dla ich dobra" powinno być w cudzysłowie. Zastanawiałem się czy zostanie to dobrze odczytane, ale miałem nadzieję, że następne zdanie wyjaśniało, że wg. mnie to jest złe. Mea culpa ;)
  • Odpowiedz