Wpis z mikrobloga

@randomowy2137: Nie cpasz, nie wchodzisz do restauracji, kina, teleporada, spychamy Cię na margines.. Wy nie macie #!$%@? mózgu. Edit i siwy za mną nie biega dzień w dzień jak tv, radio bilbordy, internet i przypomina o dawce szczepionki, pseudo badaniach, statystykach, zgonsch, nopaxh i tym całym szajsie. Ttlko idę kiedy mam ochotę i cpam co mi daje na własną odpowiedzialność i tylko sobie robię kuku, nie przyczynia LM się do zmiany
@randomowy2137: niby masz racje a niby nie.

bo nie zbadana, co innego towar od siwego xD


Substancje z apteki są czyste i przebadane przez długi czas w przeciwieństwie do szczepionki, wiemy czego spodziewać się po dłuższym użytkowaniu. Większość drugów od siwego tez, jeśli nimi faktycznie są
@randomowy2137: ja się nie boje tego preparatu medycznego. Właściwie to chciałbym zachorować na covid i trafić na to obiecane łóżko z respiratorem, którym jestem straszony już prawie dwa lata. Niestety nie mogę się doczekać pomimo że od początku pandemii nie trzymam dystansu, nie noszę maseczki, ani nie przyjmę nigdy szczepionki. A bułki w Biedronce macam bez rękawiczek.
@randomowy2137: Mam ziomka co bierze mata od #!$%@? wie kogo, z #!$%@? wie jakim składem i wszytko jest ok, ale gdy zapytałem czemu się nie szczepi, to powiedział, że #!$%@? wie co w tej szczepionce jest i nie będzie ryzykował życiem xD